| Gabitzaa2000 a întrebat:

Vreau sa ii zic unui baiat ca imi place de el dar nu stiu cum s afac asta. Direct sau indirect? ( aceasta intrebare o adresez in special baietilor) Voi, baietii, cum ati proceda daca o fata v-ar face acest lucru? Sa faca fata primul pas sau sa astepte sa il faca baiatul? Funditaa:*:*:*

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Fa tu primul pas.

El va aprecia asta, spune-i direct.Asa baiatul va crede ca sti ce vrei.

Ti-as sugera sa-l faci tu. Cine stie ce poveste de dragoste se poate naste intr-e voi doi.

Ai grija.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Fa-o :X. Nu fi prostuta, nu ii asculta pe ceilaltiwinking, asa daca nu ii vei zice, vei pierde... vei pierde foarte mult happy.

| Myyy3 a răspuns:

Trebuie sa ai arati tu ca iti place de el si sa il lasi pe el sa se dea la tine daca ai placi. Daca nu o va face, ai poti zice, nu mai ai nimic de pierdut!

| tears a răspuns:

Nu sunt baiat dar te iti pot spune : sa faci tu primul pas cum am facut eu pai de fapt a strigat o vipera big grin