| Matilda20 a întrebat:

Am o intrebare pe care vreau s-o adresez in special baietilor: vi se pare normal si atractiv ca o fata sa facă primul pas? Voi, fetelor i-ati zis vreodată unui băiat ca-l placeti? V-a părut bine de ce-ati facut?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da ar fi bine, da dovada ca au mai multa minte si nu sant mototoale

| KamaSutra a răspuns:

Da i-am spus unui baiat ca il plac acum o saptamana si m-am simtt super usurata, mai linistita, desi reactia nu a fost in favoarea mea( e o sitautie mai complicata, multe detalii) In fine nu e nimic in neregula ca o fata sa-i spuna unui baiat ce simte, adica suntem in secolul 21. LOL
Si daca raspunsul lui nu e ceea ce-ti doresti..asta e pierderea lui

| DeeaMarry a răspuns:

Nu am facut si nici nu o sa fac niciodata primul pas. Nu am nevoie de un baiat ce asteapta ca fata sa il "cucereasca". Am nevoie de un baiat inteligent, hotarat, indraznet (dar cu bun-simt!) si increzator in fortele proprii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar ieri si nu a iesit cum voiam, in sensul ca tipul mi-a dat de stire ca are deja o iubita. Stii ce-i culmea? Nu-mi pasa, desi un an am fost cam topita dupa el. Nu regret, trebuia sa o spun, sa ma descarc. Deci da, imi pare bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce are daca se duce o fata la un baiat si incepe sa ii faca avansuri? laughing perfect normal happy

Răspuns utilizator avertizat
| HaHaGirl a răspuns:

Da i-am zis si a iesit bine si am fost si impreuna 3 ani laughing de obicei si ei asteapta acelasi lucru, ca noi sa facem primul pas

| Janetthe a răspuns:

E cam invearsa faza dar un baiat trebuie sa respect fata si sa faca primul pas big grin

| Smack88 a răspuns:

Nu vreti voi "emanciparea femeii"?laughing
nu vreti egalitate?laughing
daca da, e ceva normal.
daca nu. e alta discutie pentru care nu am starea necesara la ora asta.