| Intrebarilemele666 a întrebat:

Bună TPU, vreau și eu câteva idei de cadouri pentru bunica mea urgent

Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Un tensiometru de brat si un pulsoximetru, daca nu are, nu zic la misto, eu chiar asta i-am facut cadou.

Acum n-o unoastem pe bunica ta, nu stim daca ii plac goblenurile, muzica populara, bibelourile. Sunt multe chestii, tu poti sa-ti dai seama cel mai bine.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani are?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lînă sa crosetezelaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are domnisoaralaughing ( bunica ta)

| Violleta2022 a răspuns:

Un buchet mare de flori si o cutie cu bomboane de ciocolata.
Buncii nu au nevoie de cine stie ce cadouri sofisticate sau scumpe, fiindca au de toate, dar o floare si ciocolata, intotdeauna sunt bine primite si savurate.

| Lukasssz a răspuns:

Un vibrator.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Lukasssz):

Ce raspuns...
Ceva asemator am auzit la o emisiune radio.Prezentatorul strangea cadouri pentru o bunica.Un tanar s-a oferit sa ii dea un vibrator specificand unde sa il bage...Asta a fost in direct.Prezentarii au fost calmi, au vrut sa il sune pe individ, dar nu a mai raspuns.Ascultatorii au dat cu mesaje la adresa indivudului.nu tocmaii dragute.Dar un avocat a spus ca poate fi dat in judecata pentru ce a spus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un radio, un caine daca sta la tara...

| AdrianaBacescu a răspuns:

O floare.