| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadouri ii pot oferi unei fete? fundita. Vreau cat mai multe idei. Urgent!

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

O pernuta personalizata cu poza cu voi 2 pe eahappy.
dupa parerea mea, e o amintire frumoasa
o poti face in Carrefour, sau in IDMhappy.
funditabatting eyelashes?

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. De regula cosmetice. Dar depinde cat de apropiata este. Bijuterii,, daca nu un tablou personalizat. Un lantisor tot asa. Ceva care sa-i ramana multi ani. Pa

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

1.bijuterie
2. poseta, rucsac;
3. jucarie de plus
4.bluzitza.
5.parfum.
3.

| apalipis a răspuns:

Sunt multe chestii ce le poti cumpara pentru o fata. Cel mai interesant ar fi ceva simbolic dar si dragut in acelasi timp. Sau poate un lant, o bratara, un maimutoi de plus pufos. I-ai ceva cat mai neobisnuit si dragut. Vezi ce ii place, ce fel de persoana e si atunci vei stii ce i se potriveste ^^. In orice caz un parfum sau ceva de genul asta e cam aiurea pentru ca toti ii dau cadouri de genu asta.

| oanawww45 a răspuns:

Cea ce ii place la o fatahappy: niste cercei un lantisor sau un buchet de flori si o cutie de cioacolata,confused ceva frumos si finut happy mie mi-ar placea.

| NoName123 a răspuns:

Iti dai si tu seama:un buchet de flori(florile ei preferate), o cutiutza cu ciocolata milka love... sper ca te-am putut ajuta

| NoName123 a răspuns:

Iti dai seama:un buchet de flori(florile ei preferate), si o cutie de ciocolata milka love... sper ca te-am putut ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flori, bijuterii sau ceva feminin.sau ceva care ii place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci mult sex cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da jucarii ceva simbolic cei-ar plecea unei fete

| Diana16 a răspuns:

Chestiile din plus nu dau gres nici-o data happy