| Elena_Anamaria_1997 a întrebat:

Bună tuturor, am o rugăminte şi vreau să mă ajutați.
Ştiu că sună un pic ciudat însă vreau să îmi fac iubitul gelos pe Facebook, să explodeze de gelozie doar că nu ştiu cum şi aş vrea să primesc nişte sfaturi vă rog.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e mai simplu sa va despartiti pur si simplu (banuiesc ca ai destula minte sa nu stai cu un barbat care explodeaza de gelozie)?

| Adry05 a răspuns:

Ce penibil. Daca te porti ca un copil mic nici nu mai e nevoie sa te gaandesti cum sa-l faci gelos ca pleaca el direct.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea sa pedepsesti pe cineva pe care afirmi ca-l iubesti?
Nu face sens, doar daca nu ai o problema psihica....fiind bolnava de gelozie.
Dar, asta spune extrem de multe despre personalitatea ta.

| danay72 a răspuns:

Iubirea nu este geloasă. Dacă îl faci gelos, l-ai putea face să nu mai aibă încredere în tine.Iar o relatie se bazează pe respect si incredere reciprocă.

| Elena_Anamaria_1997 explică (pentru danay72):

Da dar eu nu mai sunt cu el şi de asta vreau să îl fac gelos.

| danay72 a răspuns (pentru Elena_Anamaria_1997):

Am inteles.

| Amalia12345678 a răspuns:

Crede-ma ca acest tip de comportament nu o sa te ajute cu nimic.

| GrigoreTiberiu a răspuns:

Poti sa te pui in relatie cu altcineva