| deea_2670 a întrebat:

baieti am o provocare pentru voi. vreau sa imi spuneti ce tip de fete preferati:cele grasute sau mai degraba pe cele slabe? si vreau si argumentare.kiss:*

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Auch, m-a luat cu dureri de cap provocarea ta. As tinde spre cele mai slabute dar sunt constient ca, daca fata prezinta o parte interioara frumoasa, m-ar cuceri la fel de bine ca cea slabuta.
Sa nu uit, fara kiss. Pa.

| mihaibrasov a răspuns:

Alea grase nu-mi plac pentru ca-s hidoase asa cand atarna suncile de pe ele... Zici ca-s purcele de lapte.

| Narfundo a răspuns:

Imi plac fetele inalte cu par inchis la culoare si ochi verzitongue...nu imi plac fetele mici de statura si slabe.

| HardcoreCountry a răspuns:

Buna si tie!
Nu sunt baiat, dar toti baietii pe care ii cunosc eu prefera o fata slabuta si cu forme.
Sper ca te-am ajutat:X

| kolcov a răspuns:

Cele mai slabute. nu foarte slabe. potrivite, nu stiu ce baiat isi doreste o fata grasa laughing