| AlexaCassandra a întrebat:

Pt baieti : Ce fete vi s ar parea mai atragatoare : mai scunde, mai inalte, mai grasute, mai slabe. Culoarea ochilor, a parului. Etc

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Inalta, slaba, blonda, ochi albastri si surdomuta

| RAY a răspuns:

Alea ipocrite, perverse, materialiste adica toate

| aXy99 a răspuns:

Inalta, slaba, nu conteaza culoarea ochilor si a parului prea mult. Cel putin nu pentru mine.

| peperonies a răspuns:

Mai frumoase.

| Lawliet14 a răspuns:

Cat mai parasute. laughing Alea usoare, in rest nu mai conteaza nimic. Si nu ma refer la greutate.

Glumesc, ne plac fetele frumoase in ochii nostri.

| Suck a răspuns:

Ma intereseaza mai mult atitudinea si sa arate cat de cat bine si sa nu fie grasa.

| Green66 a răspuns:

Hai să nu intrăm prea mult în detalii, cel mai important este să fie multe și proaste oh go on

| Otto2014 a răspuns:

Fetele mao scunde, mai slabute, culoarea parurui brunet, culoarea ochilor: caprui

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Micuţă, brunetă, ochii negri şi nu contează dacă e grasă sau slabă doar să nu fie grasă!

| itsdaviddarius a răspuns:

Sincer depinde de baiat.mie de exsemplu imi plac alea un pic mai scunde ca mine sau cat mine..si nu imi plac alea mai inalte..la caracter mai glumeata dar serioasa cand trebuie, nici-grasa nici-slaba asa fara burta.