| brigitta333 a întrebat:

va-ti indragostit vrodata de o persoana cu care nu aveti apsolut nici o sansa sa fiti impreuna/daca nu, ce credeti ca ar trebui sa fac? spun asta pentru ca am patit asta si inca o mai patesc...(cu aceeasi pers.)

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

La 16-18 ani da, aproape prea des si repede si imi trecea in cateva zile cand vedeam ca n-am sanse! Si uite ca am supravietuit tuturor acestor dezamagiri si imi amintesc cu drag si cu duiosie de acea naiva si de acele vremuri!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți permite un lux pe care nu-l poți avea niciodată!
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca ar trebui sa nu mai visezi si sa vezi realitatea in care traiesti.

| mihaa a răspuns:

Da asa sunt eu acum, sunt casatorita si iubesc alt barbat, hmmm sunt intre ciocan si nicovala

| Buttercup30 a răspuns:

Mi s-a intamplat mie.tot de mai multe ori cu aceeasi persoana
am trecut peste thinking
cu timpul se uita happy
sti cum e:ochii care nu se vad se uita.

dar pentru tine mai bine sa-ispui acelei persoane, dar stii ca nu va face misto.si daca nu ai sanse atunci uita-l.

| cяιss a răspuns:

Mai si mie imi place de un tip de la a 10 a din liceul meu.
eu fiind a 9 a.
si nu stiu daca el are aceleasi sentimente pentru mine.
nici nu ne prea cunoastem.sau bagam in seama
azi am vazut ca m-a bagat putin in seama.mai radem impreuna dar na.
nu mi s-a intamplat situatia ta.chiar nu stiu ce sa zic.
bafta >big grin

| brigitta333 explică:

Mi-a venit dragostea asa, din senin acu' 3 ani. e ciudat rau! uneori ma gandesc ca nici pe mine nu ma cunosc bine, da pai pe el!