| Maria3458 a întrebat:

Bună,voi mai aveți încredere în prieteni?

37 răspunsuri:
| Anastasia101 a răspuns:

Salut.foarte buna intrebare. Increderea reprezinta suportul pe care se construieste relatia noastra cu cei din jur. Increderea se castiga greu si se pierde repede.
Increderea este un sentiment. Este sentimentul de liniste, de siguranta pe care il avem alaturi de oameni, de tovarasul de drum cu care te incumeti sa pleci departe, de prietenul langa care dormi, langa consoarta caruia ii incredintezi viata.

| Maria3458 explică (pentru Anastasia101):

Frumos raspuns anastasia asa imi doresc si eu.

| Darilina a răspuns:

Nu prea mai am