| Mandy a întrebat:

Dau funditahappyAveti incredere in prieteni? Ati avut parte de dezamagiri?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Am crezut si m-am ars. Dar cred.Cred in oameni care nu ma vor trada niciodata.De exemplu il am pe Stef. E singura persoana pentru care as baga in foc. I-as lua apararea chiar daca as sti ca nu are dreptate.Ma leaga de baiatul asta o relatie minunata.Prea putin zis prietenie

| Antrax a răspuns:

Din pacate nu mai am pana acum m-au amagit 2 dintre "cei mai buni prieteni"

| eu_1628 a răspuns:

Am avut incredere in cea mai buna prietena a mea. ii povsteam tot tot.pana intr-o zi cand s-a combinat cu fostul meu iubyt.si ea nu mi-a spuns.am aflat de la o fata.acum doar o salut si atat.

| mmeee79 a răspuns:

"Un prieten nu este numai un cuvint, ci simbolizeaza respectul si increderea. Un prieten adevarat este acel pe care te poti baza, ai incredere si iti va veni mereu in ajutor.
Un prieten adevarat te ia de mana.si iti atinge inima!"

Ca orice om care greseste, am avut parte de dezamagiri, de bucurii, de zambete, de intristari...am prieteni...si poate nu pot avea incredere in toti, pentru ca ma dezamagesc.
Dar chiar si cel mai bun prieten poate sa-ti provoace o dezamagire.Nu exista un prieten perfect, poate si eu am dezamagit pe multi prieten. Dar un prieten adevarat este acel care, dupa ce a gresit vine si iti cere iertare!

| LLO a răspuns:

Da am incredere dar, nu incredere totala happy

| karolinutza a răspuns:

Nu am in toti
si am avut parte de multe dezamagiri...sad

| TheLostInTheDark a răspuns:

Din pacate am avut parte de dezamagiri si nu am incredere in toti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma, nu mai poti avea incredere in NIMENI. Pana acum am avut 3 "best friends". Toate m-au dezamagitwinking Da nu-i nimic, nu voi uita asta niciodata oh go on

| roxi_9693 a răspuns:

Am avut extrem de multe dezamariri cu prietenii. Dar eu nu invat din greseli. poate ca nu vei fi alfel.
Intr'un prieten poti avea incredere doar dupa ce il pui la inmcercare de suficiente ori pana ai tu cea mai mare incredere in el, dar si atunci nu'i spune chiar totul pentru ca prietenii vin si pleaca. Mai bine stai noaptea si vorbeste cu luna si stelele daca chiar simti nevoia sa te descarci :X