| JustOurSmile a întrebat:

In cine aveti cel mai mult incredere?(parinti prieteni profesori etc. )

Răspuns Câştigător
| ellalove a răspuns:

Pai.da in parinti am incredere pentru ca ei imi vor tot binele din lume si muncesc pentru mine si sora mealove struck.prietenilaughing l o l nu mai am nici cea mai mica incredere sincer ma amuza cand ii vad ca toti sunt la fel de falsi si fac aceleasi vrajeli.iar profesori ii admir pentru ca ne invata lucruri bune la scoala si ne educa spre un viitor mai bun.dar cea mai mare si cea mai mare incredere o am in mine:X pe mine mereu ma pot baza si mai bine singura decat cu prieteni care critica tot ce faci.

8 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

In nimeni altcineva, singura persoana in care am incredere sunt EU.

| TeooTeo a răspuns:

In cea mai buna prietena care ii spun totul si ea face la fel love struck

| katy a răspuns:

Parinti si normalhappy

| BubuuLinna a răspuns:

Prieteni si parinti big grin

| kri a răspuns:

Ii dau dreptate lui ellalove

| Niros19 a răspuns:

Parinti normal (un) prieten a dovedit mereu ca poat avea incredere in el si iubita mea

| Mihaela a răspuns:

Eu nu am incredere in nimeni.Probabil in agenda mea-jurnal, sau ceva de genul.

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Pai la parinti ca uni prieteni sunt tradatori si te vorbeste pe la spate... spun din propia experienta, iar cu profesori nu prea ai trb.decat sa iti predea si sa te invete multe lucruri big grin