| SweetPrinces a întrebat:

Aveti incredere in prieteni?

Răspuns Câştigător
| Just kidding a răspuns:

O data daca te-au mintit sau altceva mai grav, nu mai poti avea incredere a 2-a oara big grin

8 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Eu acord increderea pe care o merita fiecare prieten. Daca iti cunosti prietenii, stii si in ce anume sa te increzi la fiecare in parte.

| nobody_9468 a răspuns:

Nu.eu n'am incredere nici in mine, dap'ai in elehee hee

Bafta.

| Alisa a răspuns:

Da, am doar 4 prietene cu adevarat (imi sunt ca niste surori), care stiu totul despre mine, stiu ca nu ma vor trada si pot sa le spun orice, ca mereu au fost alaturi de mine, indieferent de situatie.
Nu am incredere in oricine si nici nu-mi acord increderea asa usor.

| bblock69 a răspuns:

Doar in cei adevarati!

| f a răspuns:

O data ce nu ai incredere oarba in prieteni, sunt de acord sa ai incredere in ei, dar trebuie mereu sa tii ochii deschisiwinking

| Good Cat a răspuns:

Si da si nu.
Nu poti avea incredere totala in nimeni, dar nici deloc intr-o persoana cu care te-ai inteles bine, te-a ajutat, a fost alaturi de tine de la varste fragede, respectiv clasa intai. Parca... happy big grin

| kennyspark a răspuns:

Depinde... ce intelegi prin prieten.
Daca e ala cu care stai in banca la scoala si caruia ii mai imprumutibani din cand in cand. dar care zice ca ar ardeo pe prietena ta... nu prea as avea incredere
Eu personal tind si imi place sa cred ca am doar cunostinte nu prieteni. partea nasoala e ca este exact asa cum cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in cei mai buni prieteni adica parintii mei, in tovarasi am incredere ca in orice persoana de pe strada. Eu acord incredere persoanelor dar un as gresit si totul s-a dus.