| nexT_2456 a întrebat:

Vreau sa mai ajutati cu o problema! Am gasit o fata pe un site twoo (nu stiu daca stiti acest site)si am cautat-o dupa nume pe facebook si nu o gasesc, e din alt oras nu de sunt eu, si chiar vreau sa dau de ea, ca acolo am observat ca nu prea intra.Va rog sa imi spuneti daca stiti cum dau de facebook-ul ei?

Răspuns Câştigător
| GabiArian22 a răspuns:

Incearca sa ii lasi un mesaj sa o intrebi pur si simplu facebookul ei.Sau daca nu in cazul in care este afisat email-ul pe site-ul acela incearca sa o cauti dupa adresa de email.