| dhgrufgyrjk a întrebat:

vreau sa stiu cine au fost stra-stra-strabunicii mei. Poate cunoasteti voi ceva site-uri de unde pot afla asta...
Promit ca dau si

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva, decat daca strabunicii tai au fost personalitati istorice foarte cunoscute, atunci ai putea afla cate ceva. In caz contrar ar trebui sa lucrezi foarte mult pentru un arbore genealogic si nici macar cu mari sanse de reusita, mai ales cu cat cobori in timp. Oricum, iti doresc succes si numai bine!

| Artemisia a răspuns:

Buna.
Nu poti afla asa ceva.
De ce nu ii intrebi pe parintii tai? Sau pe bunicii tai sau chiar pe strabunica ta.
Ei sigur stiu toate rudele din familie.
Pana acum nu s-a inventat un site pentru asa ceva.

| DevilLife a răspuns:

Pai e cam ciudat dar ai putea sa faci ce spuna Kryssy.Intreaba-ti strabunicii si asa ai sa afli cine iti sunt stra-stra-strabuniciiwinkingbafta la cautat

| fuckThisLife a răspuns:

Daca afli zi-mi si miebig grin

| Denisa444 a răspuns:

Adam si eva?!

| dhgrufgyrjk explică:

@Kryssy... ba da, s-a inventat, doar ca e site rusesc, plus la asta, e cu plata, eu as plati da e in lei rusesti si nu pot. Sunt sigura ca ar mai exista un asa site...