| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Vreau sa va întreb ceva de vorba despre relatie. Un baiat ma întreabă de ce l-am acceptat ca sa fie cu mine. La voi ce ati spune? Mulțumesc!

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La noi ce am spune legat de... daca l-am acceptat? Pai nu cred ca putem spune asta.

| Catrice a răspuns:

Dacă nici tu nu știi...e nașpa.

| GPA a răspuns:

L-ai acceptat pentru că ții la el, îl consideri simpatic, drăguț și nu ai vrut să ratezi această ocazie de-al avea.

| Cheo0S a răspuns:

Sa aiba mai multa incredere in el.

| al0o0o0 a răspuns:

Asta ar trebui sa stii tu, nu noi, caci noi nu stim cum merg treburile la tine in relatie si care este treaba cu baiatul respectiv. Oricum, fii sincera! Sper ca te-am ajutat. O seara frumoasa in continuare!

| Gligore2000 a răspuns:

1.Iti era frica sa nu ajungi fata batrana.
2.Ai hepatita C si nu erai sigura daca se transmite sexual.
3.erai insarcinata si orice copil trebuie sa aiba un tata.
4.Ai facut pariu cu o colega ca il seduci.
5. Din mila.
Si poate ii dispare curiozitatea.

| felixf a răspuns:

Daca un baiat intreaba asta atunci se asteapta de la tine la foarte multe. Daca nu e cazul atunci fa-ti o lista si spune-i...
1. te iubesc
2 vreau banii tai
3. esti simpatic ai umor gandesti
4. ai masina
5. ai caruta si ne putem plimba in natura cu ea
6. esti cel mai frumos armasar
7. esti cel mai mare viitor cercetator
8. Te doresc din tot sufeltul
9. ai un simt artistic deosebit
10. Pt ca ma iubesti si vrea sa intemeiem o familie

si pot continua asa... tu alege raspunsul care vrei si spune-i acelui baiat o varianta laughing

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Spune-i ceea ce simț, nu vreo replică de pe aici. Intreabă-te pe tine pentru că până la urmă...de ce l-ai acceptat?

| Dolila a răspuns:

Aș spune adevărul. Nu degeaba am refuzat alții. Sigur știi de ce ești cu el, doar nu doar ca să fii în rând cu lumea laughing