| dana_8887 a întrebat:

In urma cu o luna jumatate un baiat s-a bagat in seama la mine in fiecare zi ma intreba ce fac si fara sa vreau m-am indragostit de el, dar de vreo 2 saptamani nu imi mai spune nimic, iar eu il tot intreb ce face si mai nou e intr-o relatie cu alta fatasad.Ce pot sa vorbesc cu el si ce pot face ma simt in plus cand il intreb ce face, dar cu toate ca imi raspunde frumos si tot continua cu emoticoane"love struck" si "kiss". Ajutati-ma funda!:*

1 răspuns:
| butterflyeffect123 a răspuns:

Nu are rost sa-ti spun sa-l uiti pentru ca evident il placi mult si nu e usor sa faci asta. in caz ca prietena lui nu iti este prietena nai decat sa il furi, in dragoste si razboi totul e permiswinking
fa cumva sa afle ca il placi, spune-i daca ai curajul daca nu pune pe cineva sai spuna, poartate natural si fi cat mai amuzanta si distractiva sa-si dea seama cat de bine iar fi langa tine.