| EyesSad17 a întrebat:

Vreau sa vorbesc si eu cu un psiholog (pe net online, site-uri daca stiti). Linkuri sau site-uri pentru adolescenti.

22 răspunsuri:
| andrei994s a răspuns:

NICIODATA sa nu faci cest lucru pentru ca vei vb ori cu un ropot ori cu hakeri deci nu incerca aceasta optiune online multi oamnei sunt raptit din aceste cauze.

| Shatteredx a răspuns:

Iti recomand cu caldura cel mai mare site de psihoterapie din Romania, foarte multi psihologi autorizati, plus multi useri. Pe acest site poti adauga o intrebare iar in scurt timp iti va raspunde un psiholog, sau poti intra pe chat, unde se gasesc psihologi si useri normali in fiecare zi discutand subiectele din orar.
www.psihoterapie.net

| EyesSad17 explică (pentru Shatteredx):

E gratuit?

| Shatteredx a răspuns (pentru EyesSad17):

Bineinteles ca e gratuit. Doamne fereste, cum sa intrebi asa ceva happy

| EyesSad17 explică (pentru Shatteredx):

Pai am inteles ca sunt contra cost ^^

| Shatteredx a răspuns (pentru EyesSad17):

Ai inteles foarte gresit. Intra pe site si te vei convinge. Nimeni n-o sa-ti ceara bani decat daca mergi in viata reala la psiholog. Mai sunt si indivizi care cer bani pentru o sedinta virtuala insa sunt niste specimene mai rare pe cale de disparitie. Acest site nu intra in aceasta categorie a specimenelor.
Bafta.

| Vegah a răspuns:

Dacă vrei poţi discuta cu mine, nu sunt psiholog dar am citit nişte cărţi despre psihologie. Ştiu că nu e acelaşi lucru, dar dacă nu găseşti pe nimeni poţi să-mi zici.

| mixxjim a răspuns:

Poti suna si la 116 111, este telefonul copilului, este gratuit, program 08.00-24.00 si raspund psihologi care te pot indruma si in directia asta daca nu iti este suficient ce vorbesti cu ei la telefon.
http://www.ziarulunirea.ro/......ora-24-00/

| mikilaina a răspuns:

Buna,

Cred ca stiu raspunsul la intrebarea ta, iar daca esti multumit imi vreau fundita. www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Aici vei gasi peste 25 de psihologi (deci iti poti alege pe unul cu care rezonezi) si poti discuta cu ei prin mesaje/intrebari sau pe chat. Discutiile cu psihologului cu one-to-one si sunt confidentiale. Sper sa iti fie de ajutor. Numai bine

| EyesSad17 explică (pentru mikilaina):

E gratuit site ul asta?

| mikilaina a răspuns (pentru EyesSad17):

Discutiile pe chat sunt contra cost (de ex. 25 ron pentru 25 min). Mai poti discuta cu psihologul prin intrebari private, acestea sunt gratis. O zi faina

| Elisabeta_Cimpan_1973 a răspuns:

Buna serea nu mai pot nu mai rezit cred ca o sa pun capat

| Blue_Prada_1986 a răspuns (pentru Elisabeta_Cimpan_1973):

La ce sa nu mai rezisti? Scrie.mi pe Facebook prada blue

| Ghita_Nicu_1976 a răspuns:

Sunt divortat de 1 an si fosta sotie e distanta, credeti ca are pe altcineva, ea are 39 ani si un copil

| Swaron_Katy_1998 a răspuns:

E mult mai inregula daca vorbesti cu unul intre 4 ochi.
terapeuti.ro daca esti interesata laughing)))))

| OlgaTamara a răspuns:

Bună, întrebarea a fost pusă de mult, dar pentru cei care ajung acum în această pagină, adolescenți sau adulți, căutând o modalitate prin care să poată adresa gratuit o întrebare unui psiholog sau psihoterapeut online, există secțiunea "Psiholog online gratuit" pe site-ul https://terapeuti.ro/. Întrebarea se poate posta inclusiv ca anonimă și se răspunde relativ repede. Linkul exact către această secțiune este: https://terapeuti.ro/sfatul-terapeutului/.

| euDanyhell a răspuns (pentru Shatteredx):

De ce nu se încarcă?

| OlgaTamara a răspuns (pentru euDanyhell):

Bună, acum am văzut întrebarea ta, îmi pare rău. Site-ul nu are nicio problemă, iar grupul pe care răspund specialiștii este activ în continuare. Reiau link-ul și aici: https://terapeuti.ro/sfatul-terapeutului/

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru andrei994s):

Vei vorbi cu un ropot, de aplauze, culca te maestre ca esti obosit.

| just4ubr2015 a răspuns:

Daca vrei vorbim in privat

| Slick1996 a răspuns:

0758130121 whatsapp recomand ❤?