| Mayyyyyy a întrebat:

Buna vreau si eu niste filme cu adolescente si adolescenti cum ar fi:17 again; majoretele:totul pentru victorie, etc.mai vreau cle mai reusite primesc fundita vreau multe pentru adolescenti!

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Uite, filmele mele preferate le-am scris aici: http://www.calincocis.ro/index.php/filme/
Multe sunt cu adolescenţi! Vizionare plăcută!

5 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Salut! Încearcă "Love at first hiccup", "Waiting for forever", "Hanna", "Water for Elephants", "Beastly", etc oh go on

| Fluture a răspuns:

Poti incerca si filmul LOL! :*

| DragosFku a răspuns:

Easy A, Harold & Kumar Go To White Castle, Sex Drive, You Again,

| PheobeTorkin1299 a răspuns:

Buna! Eu de curand m-am uitat la filmul LOL e super dragut! Personajul principal este o fata Lola, care este jucata de Miley Cyrus. Ai putea de asemenea sa te uiti la " Jurnalele Vampirilor "; " The secret circle "; " Gossip Girl " sau " Micutele mincinoase " - acestea sunt seriale dar sunt super dragute! Sper ca te'am ajutat! happy

| Annygr8 a răspuns:

Hey! Mie mi-au placut foarte mult toate cele 3 filme din High School Musical, Bring it on - toate, Camp Rock, 27 dresses, Brides War, The princess diaries, The ugly truth...nu imi mai aduc aminte acum, insa incearca sa le vezi pe astea. iti vor placea, mai ales cele cu High school Musical. happy