| MissMadCokiee a întrebat:

Buna ziua am si o intrebare stiti cumva cu pot gasi o o persoana.adica cum pot sa aflu cine l-a infiat si unde pot sa il gasesc.stiu data in care s-a nascut stiu si unde s-a nascut stiu. puteti sa imi spuneti unde pot sa sun sau unde pot sa aflu unde este el acum. Va rog frumos sa imi spuneti!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosarul de infiere este confidential, asa ca slaba speranta sa afli infietorii, mai ales daca au solicitat sa nu se ofere informatii despre ei. Poti incerca la Starea civila de la locul de nastere a celui infiat, dar nu-ti dau sperante. Numai bine!

1 răspuns:
| MarcAnthony a răspuns:

Da. Trebuie sa mergi la evidenta populatiei. Acolo gasesti absolut orice.