| cineva666 a întrebat:

Astazi este ziua iubitului meu cu care am o relatie de nu foarte mult timp (de cam o luna jumate). Initial ma gandisem sa nu-i ofer nimic daca tot nu avem asa mult timp impreuna, dar intre timp m-am razgandit. Ce as putea sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Este ok pusculita. Este un lucru simbolic si o sa-l foloseasca la ceva.
Poza cu tine ar fi putin ciudata, tinand cont ca va cunoasteti de putin timp si nu il ajuta la nimic.

31 răspunsuri:
| cineva666 explică (pentru RainmakerX):

Oricum nu mi permit sa investesc sume imense in cadouri.