| Jessyka888 a întrebat:

Buna se apropie ziua iubitului meu, nu stiu ce as putea sa ii cumpar deoarece suntem de putin timp impreuna...voi ce mi'ati sigera? P.S face 19 ani.

4 răspunsuri:
| AleXisAleXis a răspuns:

Eu zic sa cumperi un tricou simplu in culoarea lui preferata si sa il personalizezi. Un mesaj dragut.
Sau sa-i cumperi parfumul lui preferat.
Depinde si ce preferinte are daca ii place sa cante sau sa citeasca sau are vreun sport preferat pe care il si practica.
Bafta

| denisaijd a răspuns:

Eu ti-as sugera sa ii cumperi un tricou, sau o perna pe care sa scrie te iubesc.Dar totusi ii poti cumpara orice, toturi e un cadou, trebuie apreciat estul. Funda?

| alinutzza62 a răspuns:

Ceva simplu dar care sa ii arate ca ti la el

| CezaraP a răspuns:

Cumpara-i ceva personalizat sau chiar fa-i tu. Sigur se va bucura.