| anonim_4396 a întrebat:

Cand te saruti cu un baiat... unde trebuie sa iti ti mainele...in asa fel incat sa il exciti... dar mnho mai cu limita.Deci m-ar interesa in generala ce trebuie sa faci cu mainele cand saruti plzz astept pareri...de la fete dar si de la baieti big grin

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Hmmm...baietii,repede cu raspunsul! Dupa mine, cred ca nu trebuie sa ai o tehnica anume...conteaza ce simti in acel moment... daruie-te cu totul cand iubesti, fa-l pe iubitul tau sa te simta cu totul alaturi de el, iar mainile isi vor gasi singure drumul pe trupul lui...

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mangai, alinti, dezmierzi fata, parul, ceafa, etc, si numai daca se potiveste... incerci si mai jos! Dar cu mainile spala-te ca lumea!, nu dupa ce ati umblat cu bani, kei, clantze si alte surse de contaminare! Invatati ARTA PETTINGULUI! E material stup, pe net! Si mai luati "Libertatea" de azi, are un supliment EROTIC SPECIAL DEDICAT P R E L U D I U L U I! SUCCES!

assiris
| assiris a răspuns:

Pai depinde se scop. Daca vrei sa-l exciti doar asa ca sa faca pe el spre distractia ta, e una si daca vrei sa faci dragoste cu el e altceva si asta cred ca o poti face prin exercitiu ca nu toata lumea se excita la fel. Nu-l excita insa prea tare ca s-ar putea sa ramii tu cea nesatisfacuta.

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

De la brâu in jos.

| silvia_3962 a răspuns:

Pei cred k al trebui sa-l alinti, sa-l mangai.pe ceafa pe piept si mai ales pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mainile sa le ti pe bratul lui sau sa il prinzi de mana atunci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal imbratisezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde iti ieste mai komod.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de obicei cand ma sarut cu un tip el nu-si tine mainele unde trebuielaughing deci depinde de pozitie acum...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paaaaaaaaai naa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te saruti cu un baiat nu tb. sa pui mainile nicaieri si nici sa-l duci la sex, pentru ca e un pacat. Dupa ce te vei casatori vei putea face sex cum vrei tu. Inainte nu. Din fericire nu spun eu, ci BILIA. Eu asa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa va intreb si eu cum e sa saruti daca ai emotii pentru ca eu nu am facut-o si vrau sa incerc si am nevoie de niste propuneri de la nuste fete de 12-13-14-15-16-17-18-19 ani...baiatul care este iubitul meu si suntem indragostiti unul de altul. el a mai facut-o si mi-a propus sa o facem dar eu nu am curaj si ca sa imi intrc curajul ce trebuie sa fac? sadhappy()?!?!?!?!? va rog frumos sa imi dati un raspuns cat mai repede!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... ceL mai bine e sa te jOti prin parul' Lui [ depinde daca'i place sau nu :p ]. Sa`L mangai pe fata :X. Si ca sa`L exciti normal ca trebuie sa'i pui mana pe. happy. dar sfatuL meu ar fi sa nu faci asa cevahee hee. dupa aia ar crede alte Lucriri despre tine :*. Succes >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca trebuie sa i le bagi in pantalonilaughing