| linsy a întrebat:

Pai asa o intrebare ce trebuie sa fc ca sa exciti un baiat astept rs de la voi

14 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Uraca`te pe el saruta`l atingel pe tot corpul incepe sa gemiiibatting eyelashes o sa il excitii la maxim crede`ma sunt baiat si stiu cum e blushing >big grin

| xXx_6966 a răspuns:

Sai faci o laba.

| Ivallll a răspuns:

Vrei doar sa-l exciti si sa-l lasi asa pentru ce? Incearca tu doar sa-l exciti si sa-l lasi asa ca te lasa el pe tine cu buza umflatawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea201012 a răspuns:

Pai poti sa il saruti pe gat sau sa il mangai peste totwinking fundita:X

| linsy explică:

Pai alceva ce o aparut nou acestea le stiu

| linsy explică:

Mm interesant

| linsy explică:

In ziua de azi toti procedeaza asa iii excita si ii lasa pai cum fc baetii, pai si noi cu asta noi ne razbunam hihihi

| linsy explică:

Da pana la un viol el trebuie sa micitaeasca asa ca mai degraba eu il inviolez big grin

| linsy explică:

Pai aashteapta sa-ti vina randul si tie big grinsad

| styvan a răspuns:

Atingeal la burta apoi introdu putin degetele in pantaloni si daca vei dori fai un blow job eu cred ca dupa aceasta va fi de acord sa-ti faca cunilinguss big grin funda