| batista_8559 a întrebat:

Cand trimiti cuiva pe mess poze cu tine si iti spune ca esti draguta, ce inseamna asta, de fapt?

16 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu trebuie sa insemne cav deosebit, probabil chiar te-a considerat draguta sau a zis doar asa ca sa zica ceva happy

| clauss a răspuns:

2 lucruri, ori esti chiar draguta, ori din politete, sau amandoua

| danielagoldica a răspuns:

O spune din politete!

| Catiii a răspuns:

1. poate ca ii place de tine
2. poate chiar esti draguta(sau ai iesit dragut in poza aceea)
3. poate sa iti spuna doar asa ca sa nu te simti prost(daca in poza nu arati asa de bine)

credthinking sper ca ti-am fost de ajutor:*happy

| andrei a răspuns:

Ca esti draguta ce naiba poate sa insemne?

| FreakyFred a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cred ca inseamna ca esti dragutaaaaaaaaa! ce intrebare mai e si asta? daca baiatu ti-a zis ca esti draguta, esti draguta pentru el. ce naiba? te astepti ca cineva sa spuna ca de fapt inseamna cu totul alt lucru? si eu iti spun ca nu te cunosc, dar daca am spus asta pe un site inseamna ca nu-i adevarat?
nu mai pierde timpul cu tampenii si pleaca de la ideea ca baiatul te place. oricum, iti urez noroc!

PS: dc nu ai poza la profil? asa ne-am fi dat seama daca esti draguta laughing

| Atotstiutorul a răspuns:

Esti frumusica dar nu excelezi? ca vroiai sa zica? ca eee. stai care e termenul la moda? BUNA? mda. baiatul a zis ca esti draguta adica ca esti frumoasa, esti buna, ii place de tine ce sa mai

| zuzukaeu a răspuns:

Daca spune ca esti draguta atunci esti draguta daca ar spune ca frumoasa...asa te-ar vedea.happy

| BoBBy a răspuns:

Poate sa iti spuna la misto ca sa nu te faca sa te simti prost sau poate te place tongue

| a răspuns:

Ori a spus asta fiindac te considera darguta, ori pentru ca a incercat sa fie dragut.
Si eu mai fac asa cateodata, incerc sa nu jignesc persoana respectiva spunandu-i ca e dragut/a.
Dupa parerea mea nu exista oameni urati, fiecare e frumos in felul lui, mai mult sau mai putin.

| username_8290 a răspuns:

esti frumusica dar nu excelezi.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ca esti draguta?! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar este o problema ce tine de continuitatea geto-dacilor după cucerirea Daciei de către romani.Este factorul determinant în declanşarea procesului de îmbinare a elementului autohton colonizat cu cel roman colonizator. Unii istorici considerau că geto-dacii au fost exterminaţi în timpul războaielor daco-romane. Alţii minimalizau rolul colonizării şi civilizaţiei romane în formarea poporului român.

Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai un aspect placut. Dragut nu este legat de frumusete fizica, nu in totalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te place

| Revolt666 a răspuns:

Ca esti draguta straight face