| simo102 a întrebat:

De ce un baiat iti spune de mai multe ori ca esti frumoasa, ca esti draguta si iti da like la poze? funda cel mai buna raspuns

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Fie te place si vrea sa se bage in seama cu tine, fie este doar foarte activ pe facebook.
Vezi cum se comporta cu alte fete si daca obisnuieste sa lase des astfel de comentarii. Daca nu este cazul, inseamna ca vrea ceva de la tine.

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poate ca este sincer si chiar te considera frumoasa sau vrea sa fie activ pe facebook.

| Seepty a răspuns:

Pentru ca te place si simte ceva pentru tine, asa ca nu fii prostuta si combinate cu el daca e un tip frumos si dragut.

| simo102 explică (pentru Seepty):

Este dar sta cam departe sad

| evelinadiana a răspuns:

Sunt doua tipuri de baieti 1. Cei care chiar te plac dar sunt timizi se gasesc acest mod de a.ti atrage atentia 2.cei care doar li se par ok pozele tale sau sunt nesimtiti vrand sa fie cu tine iar apoi sa te lase balta sad funda?

| simo102 explică (pentru evelinadiana):

Maine dau funda, cand sunt mai multe raspunsuri

| xRaduMihai a răspuns:

Poate baiatului te simpatizeaza si iti spune ca esti frumoasa, draguta si iti da like la poze sau poate ii place de tine. funda?