| Maxx23 a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îți spune că îi pari drăguță în poze și îi ești dragă?

22 răspunsuri:
| Cristina788 a răspuns:

Are vrajeala. Un băiat serios nu ar fi atât de direct, ar fi mai timid

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristina788):

Exact.

| RAY a răspuns (pentru Cristina788):

Deci hetrosexuali nu sunt seriosi, inteleg

| LoveSleep a răspuns (pentru Cristina788):

Lmao.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

"Exact", pe bune? =]]
"Imi esti draga" nu e tocmai ceva ce ar spune unul cu "vrajeala".

| viavo a răspuns:

Inseamna ca ii pari draguta si nu neaparat ca esti. Daca il stii doar de pe net nu prea merita si te sfatuiesc sa il lasi balta.

| Maxx23 explică (pentru viavo):

... Așa ziceam și eu

| viavo a răspuns (pentru Maxx23):

Eu sunt patit. Persoanele de pe net ascund defecte, fie de rusine, fie de frica. Si te poti astepta ca la acea intalnire sa fi dezamagita sau dupa mai mult timp sa iasa la iveala chestii ascunse de el sau ea, dupa caz.

| Maxx23 explică (pentru viavo):

Mi-e teama și mie că nu știu ce va fi, îmi spune tot felul de complimente. Tu ce ai pățit?

| RAY a răspuns:

Ca esti draguta si ca te place fizic, nu vad de ce ar fi neserios, sa inteleg ca voi vreti nunta de la toti care va plac, cool sau confundati atractia fizica cu iubirea, omul e atras de tine sexual, foarte visatoare sunteti

| mihai69 a răspuns:

Vrăjeală ieftină.

| Maxx23 explică (pentru mihai69):

Stiu
Dar nu mai am speranțe să găsesc un băiat.

| mihai69 a răspuns (pentru Maxx23):

De ce nu? Ce te determină să fii așa pesimistă?

| Andreeush a răspuns:

Posibil să te placă.

| LoveSleep a răspuns (pentru Andreeush):

Posibil? Aur curat întrebarea asta.
Cum posibil? Ce trebuie să facă să știe că o place?
Nu te lăsa păcălită, be strong.

| Andreeush a răspuns (pentru LoveSleep):

Dacă un băiat îi spune că e drăguță nu e garantat 100 % că o place. Poate o vede doar ca amică sau posibil să o placă.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ca te place pe moment pe urma dupa ce te cunoaste isi intoare capul la 180 de grade si pleaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te place? Ca vrea sa fiti impreuna. Iesiti in oras la un suc.

| oz_1736 a răspuns:

Ii place de tine si isi doreste si alte chestii, dar spune-i ca esti mica pentru altceva

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nimic special, doar un compliment care se poate sa fie sincer sau nu.

| Katte a răspuns:

Te placeeee

| vwerssus10099 a răspuns:

Înseamnă că pur si simplu te consideră drăguță sau ceva de genul. Poate chiar te place.