| Rox3tte a întrebat:

Cand va distrati cel mai mult? si cand credeti ca sunteti fericiti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Inainte mai ieseam cu niste amici, mai radeam ma simteam bine dar acum astept sa ma intorc in tara anul viitor si dupa ce obtin categoriile de sofer profesionist o sa ma angajez in domeniu, acolo fericirea va fi imensa si ma voi mandri ca realizez ceea ce imi place.

4 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Cand se intampla ceva neobisnuit pentru mine si care dureaza.

| Hohenheim a răspuns:

In momentul asta sunt fericit.
Stau in fata computerului meu, sunt tanar, am toata viata inainte si da sunt fericit.
Oamenii trebuie sa se bucure si de momentele astea, nu numai cand primesc un cadou sau ceva ce-si doreau de mult.

| IGM a răspuns:

Cel mai mult ma distrez si sunt si fericita cand ma plimb toamna prin parc.

| AlexGabrielASC a răspuns:

Atunci cand sunt cu prietenii.