| isit_1314 a întrebat:

Cand vedeti o femeie pe strada, o necunoscuta, la ce va uitati prima data, ce va atrage atentia la ea?

Răspuns Câştigător
| alinrv a răspuns:

Pai ma uit la felul cum arata,daca este inalta,cum este la par,cum este imbracata si obsserv la fata cum este daca are o privire prietenoasa si placuta mar atrage mullt, daca nu asta este fiecare cu gustul lui, in reste ma uit si la celelalte lucruri ca orice baiat din ziua de aziwinking, ca felul cum se imbraca si se aranjeaza arata ce fel de persoana este poate nu poti ghici mintea si ce idei are dar poti vedea exteriorul iei si de aici iti poti face idei cum este ea ca persoana in mare iar acesta observati uneori face cat 1000 de cuvintehappy.

7 răspunsuri:
| Leon a răspuns:

Trasaturile si expresia fetei, felul cum merge. Ma atrage in primul rand un fund frumos, forma feminina de 'clepsidra', nu imi plac sanii exagerati de mari.

| Rukhsandra a răspuns:

Ma uit cum e imbracata big grin si cum arata.

| Vasi_2046 a răspuns:

Nimic, e doar o trecatoare. PS: am iubita, asa ca restul sunt doar trecatoare necunoscute.

| smashedblackfox a răspuns:

Mersul, forma corpului, inaltimea, evit sa ma uit la fet(z)e

| andr33hk a răspuns:

De multe ori ma uit cum este imbracata dupa ma uit la fata, si imi vad de drumul meu.

| Bowl a răspuns:

Prima oara la ochii ei,si cand trece de mine intorc capul si ii admir posteriorul(daca merita admirat).

| Bowl a răspuns:

Prima oara la ochii ei, si cand trece de mine intorc capul si ii admir posteriorul(daca merita admirat).