| Ando1dul a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cand vedeti un baiat pe strada ce va atrage prima data?

9 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Trasaturile fetei. Asta este primul lucru care imi sare in ochi.

| adriang95 a răspuns:

Iti spun eu (am facut greseala sa merg cu 3 colege disperate in drum spre casa)... Deci -
1. haine
2. inaltime
3. fața
4. freza
5. aproximare a banilor...

| caterinasmile a răspuns:

Poti fi sigur ca in primul rand ma uit la cum este imbracat. Nu daca hainele sunt de firma si daca sunt CURATE si de bun gust.

Răspuns utilizator avertizat
| Sisitta a răspuns:

Inaltimea,si cum e imbracat

| micutZa94 a răspuns:

Trasaturile fetei.si cum e imbracat desigur.happy.

| TPT a răspuns:

Corpul big grin
si cum e imbrakat tongue

| RaZZyGabriel a răspuns:

La asta pot raspunde si eu... chiar daca sunt baiatwinking....primul lucru care atrage e faptul cum arata si cum e imbracat. logic big grin