| CrazyKiss a întrebat:

Intrebarii pentru baietihappy

Slabe sau plinute?
La ce va uitati prima data cand vedeti o femeie/fata pe strada? Cum ar trebui sa fie femeie perfecta in pat, pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Valyvly a răspuns:

Pe placul meu sunt fetele "potrivite". Nici prea slaba, nici prea plinuta.
Eu nu sunt perfect. Atunci nu am pretentia ca, fata cu care aleg sa fiu, sa fie perfecta "90-60-90".

Prima data ma uit la tenul unei fete. Prefer o fata cu tenul mai inchis, ciocolatiu. Si daa, recunosc. Urmatorul lucru la care ma uit este aspectul fizic "formele". Oricine se uita. Mai ales ca este vorba de o fata care o vad pentru prima data.

Femeia perfecta in pat: Daca este vorba de sex, imi place cand o fata incearca sa domine; sa controleze ea "jocul". La capitotul "Dragoste" nu stiu ce sa spun. Sunt berbec...nu am rabdare sa fac "dragoste"happy.

| Kimmy22 a răspuns (pentru Valyvly):

laughing) Nu ai rabdare, aa?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu sunt genul sa ma uit la sani sau fund.

Primul lucru la care ma uit este chipul.

O fata poate avea sani mici, fund mic si sa imi placa daca are un chip frumos.

Cateva kilograme in plus sau in minus le inteleg.

Dar bat sau butoi nu sunt persoane pe care sa le vreau alaturi.

Iar referitor la sani, mai degraba as refuza o fata cu sani mari, mie imi plac sanii nici prea mari nici prea mici.

Nu ca ar fi ceva gresit. Fiecare traieste pentru el. Doar ca nu m-ar atrage pe mine incat sa vreau ceva.

Conteaza ca fata sa aiba un chip frumos, sa zambeasca des si sa simt ca ma pot indragosti de ea doar pentru ca are un zambet frumos.

Conteaza foarte mult sa fie ingrijita si sa stie sa se puna in valoare.

Garderoba ei sa fie alcatuita din multe haine vii, colorate pe care sa le schimbe des.

Hainele sa fie potrivite pentru ea, sa o puna in valoare.

O femeie perfecta in pat este o femeie care mi se ofera atat trupeste cat si sufleteste.

Este femeia care mi se daruieste total.

| ovidiu1122 a răspuns (pentru Bacemi):

Ma tu esti pe invers mai ai putin si esti femeie 100 la 100

| Bacemi a răspuns (pentru ovidiu1122):

Dar cine ti-a zis ca sunt barbat?

Iubita mea era plictisita si vroia sa incerce si cu un barbat.

I-am propus strap-on dar a zis ca vrea ceva natural.

Mie nu imi place in 3 si cum nu vroiam sa o pierd mi-am facut schimbare de sex pentru ca o iubesc.

Stiu ca niciodata nu voi gasi la un barbat ce am gasit la ea.

| JoshuaNNN a răspuns:

1) Slaba... asta prefer eu happy
2) Prima data, la o fata pe strada ma atrage aspectul fizic, in special fata si parul.
3) Nu stiu ce sa-ti raspund... daca e vorba doar de o aventura, evident trebuie sa arate bine, sa se "priceapa"; dar daca e vorba de dragoste, conteaza doar sa iubesti persoana respectiva...zic eu.

| ComatoseWine a răspuns:

Slabe clar, la tot, de sus in jos.In pat ar trebui sa fie ****. Intelegi tu.

| IMC90 a răspuns:

- slabe
- fata (mai exact ochi)
- sa stie sa calce camasile

| EuPunctRo a răspuns:

Sa suga bine

| GeosBIOS a răspuns:

Nu-mi plac nici prea grase nici prea slabe si nu ma deranjeaza daca-i doar plinuta.

In pat pentru mine conteaza sa nu aiba inhibitii in a-mi spune ce-si doreste.

| RAY a răspuns:

Normala,fata ei, naturala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal imi plac unpic mai plinute nu suple, dar nici prea rotundelaughing si sa aiba fundul ceva mai mare. dar daca te indragostesti nu mai conteaza asteptu asta

| bogdan72 a răspuns:

Intre. Nu grasuta, dar cu forme.
La față, sa stiu daca are rost sa ma amagesc si cu restul laughing.
Putin nebunatica, fara prejudecati inutile (legat de sex oral si alte asemenea), spontana si cu chef de joaca.

| GeorgeGabriel a răspuns:

Slabe cu fund mare laughing

| banglados a răspuns:

Ma uit la fata si la corp

| Ene_Ionut_1993 a răspuns:

Daca e vb de o relatie mai lunga aleg cu grija dar daca e vorba doar de o simpla aventura merg pe principul ca "**** nu are carte" intelegeti voiwinking

| Manelişti_Castratorul_de_1950 a răspuns:

Slabe normal, prima data ma uit la sani si la fund si in pat ar trebuie sa fie buuuuuuuna