| misiik a întrebat:

Care este baza fundamentala intr-o societate umana, individualismul sau familia?

Răspuns Câştigător
| hax0r a răspuns:

Familia este baza societatii umane. Individualismul se refera la o singura persoana nu la un grup

4 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Mi-ar placea sa cred ca, familia.
Dar din pacate, individualismul.

Nu se mai tine cont de nimic aproape, doar de Sine!

nony
| nony a răspuns:

Omul! Nu toti membrii unei familii se pot numi oameni.De multe ori s-au imperecheat diferiti porci cu diferite vaci...trist.

| Victoria a răspuns:

Individualismul.

| Luffy a răspuns:

Familia
dar depinde de familie, eu una nu l-as vrea pe becali in familie
pe iliesca da ca ar fura tot pentru mine, dar dupa mar face curva in public. hmmm nici una nici alta
o familie care sa spijine individualismu, dar fara sa lase faptul ca i o familie
ceva de gen