| Lili_9060 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara?

59 răspunsuri:
| Maria_3931 a răspuns:

Cred ca o sa razi cand vei citii aceste randuri... dar dupa parerea mea noi avem o tara superba...numai ca nu stim sa o pretuim! http://www.google.ro/......http?/url

| Maria_3931 a răspuns:

Cred ca o sa razi cand vei citii aceste randuri... dar dupa parerea mea noi avem o tara superba...numai ca nu stim sa o pretuim! http://www.google.ro/......http?/url

| MarcAnthony a răspuns:

Italia. Indiscutabil. Si am vazut si franta, si germania, spania, grecia, turcia, bulgaria, ungaria, austria, elvetia...

| Sebiii a răspuns:

Hmm.Anglia imi place foarte multhappy

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Eu zic ca spanya.am fost acolo si e super tare

NOname
| NOname a răspuns:

Cea mai frumoasa tara este tara ta.

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Eu cred ca Grecia. happy

Dar vara asta am fost in egipt. nu e rau nici acolo big grin

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Romania... dar nu este cine sa ii puna frumusetea in valuare

| Byclick a răspuns:

Canada

| adelina_5429 a răspuns:

Grecia:X:X

| traficanta a răspuns:

Spaniahappy

| AndraStefi a răspuns:

Am fost in multe tari dar apreciez foarte mult Franta. E o tara superba! (Si Germania imi place)

| Nightcrawler a răspuns:

Sincer sa iti raspund la acceasta intrebare : Romania ( sa nu ma credeti patriot ca nu sunt )
Avem toate zonele de relief existente si daca oameni si conducatorii tarii sau schimba ar fi o tara frumoasa mai frumoasa decat oricare tara!

| max_3105 a răspuns:

Multi si au dat cu parerea aiurea.
eu nu pot spune care e cea mai frumoasa pentru ca nu am vizitatat nici macar un sfert din Romania si nu am plecat niciodata in straintatate
fiecare loc are frumusetea lui, trebuie doar sa stii cum sa profiti de el

| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a răspuns:

Argentina

preferata ta care e?

| Any_1345 a răspuns:

Franta, Franta si iar Franta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe, nu ne intrebi daca am vizitat vreo tara?laughing
Mi-as dori sa merg in Japonia happy.

| Alexandra_2209 a răspuns:

America

| lly a răspuns:

Nu cred ca exista o tara in lumea asta care sa nu aiba ceva frumos, care sa te impresioneze

| ktalin2k a răspuns:

Italia

| alina_8356 a răspuns:

Chiar nu stiu laughing

| Andy17 a răspuns:

Grecia

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

California!

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

America si California si Egipt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea e FRANTA pentru ca TURNUL EIFFEL e special si e unul dintre cele mai frumoase locuri din FRANTA

| April27 a răspuns:

Amerikatonguetongue

| cristina_9301 a răspuns:

Cea mai frumoasa tara dupa parerea mea este ROMANIA...^_^
deoarece Romania este tara in care m-am nascut si in care am copilarit si voi copilari mult timp de acum inainte,multi oameni vad tara romaneasca ca fiind cea mai urata,saraca,groaznica tara.Dar cati din ei stiu locuri de vizitat si ca suntem cea mai norocoasa tara? adica in comparatie cu Japonia,unde au fost cutremure, inundatii, etc...
ROMANIA ESTE CEA MAI FRUMOASA TARA!

| Niikismy a răspuns:

Romania cea mai bogata tara din lume? Frate ai gandit inainte sa scrii, pana si Bulgaria este mai civilizata, si tu zici ca Romania este ce-a mai bogata? Poate ai visatatu..No, niciodata nu se va afla in clasamentul celor mai bogate, cum ar fi SUA, China si Japonia! Derye..sa fim seriosi.

| iulia00000 a răspuns:

Australia