| marcel4 a întrebat:

Care este cel mai bun si mai serios site de matrimoniale din Romania?

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

TPU : intri la categoria dragoste și sex/familie/relații/, găsești persoane în căutare de iubire adevărată, trimiți un mesaj în privat și așa începe povestea.

| stlucian a răspuns:

NICI unul! Mai toate percep plati(prin SMS ca sa nu pot fi trasi la raspundere) chiar daca nu ai succes!
Ti-ai pus vrodata intrebarea de ce nu au un cont bancar?(LA VEDERE)

| Iubibilăă a răspuns:

Nu se mai gaseste in ziua de azi.
Imi pare rau, pa, pa.

| hummmer a răspuns:

Nu de site-uri ai nevoie, sunt pline de minciuni şi false/falşi. În lumea reală găseşti tot ce îţi trebuie.Ieşi în lume, cluburi, parcuri, înţelegi tu.Un zâmbet bate mii de minciuni tastate la repezeală.

| downdl a răspuns:

Nu exista asa ceva, de obicei oameni ascunsi dupa perdeaua anonimatului se poarta dubios, oricum eu iti recomand comunitatea de pe http://yougen.ro