| naveta a întrebat:

Care este sarbatoarea voastra preferata? A mea craciunul.

15 răspunsuri:
| TPU2000 a răspuns:

Craciunul,deoarece e sarbatoare sufletului.Te reunesti cu familia, rude si prietenei.Iti ceri iertare celor ce ai facut greseli fata de ei si ai un ospat pe cinste plus sanius! Funda? Sarbatori fericitee|!

| positivity a răspuns:

Ciudat, şi a mea tot Crăciunul este!

| Tudorache_Teodora_1995 a răspuns:

Craciunul

| QuaresmaRicardo a răspuns:

A mea ignatul, ador cand vad ca multi porci sufera pentru ca pe mine multi porci m-au facut sa sufar. vedeaiasi morti pe toti scuza-ma ca reactionez asa dar... asa e si noi fetele, punem foarte mult suflet.

| pwp a răspuns:

Craciunul bineinteles.
Ador tot ce tine de iarna, mai ales sarbatorile :*

| mona a răspuns:

Si a mea

| deepinlovewithyou a răspuns:

Craciunul, deoarece il sarbatoresc in fiecare an in familie. Cel mai frumos lucru. happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ziua de nastere!

Răspuns utilizator avertizat
| mdr0099 a răspuns:

Craciunul, evident

| ComatoseWine a răspuns:

Fiecare zi\dancing

| xFakeSmilex a răspuns:

Craciunul. Este sarbatoarea mea preferata pentru ca sarbatorim nasterea lui Iisus Hristos dar si pentru ca imi place sa ascult colinde, sa primesc colindatori si sa impodobesc bradul alaturi de familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o ''sarbatoare'' preferata. Insa, daca ar fi sa aleg, ar fi Sfantul Dumitru. De ce? Din 2 motive. 1. Este ziua mea de nastere, si am cate dulciuri vreau eu. 2. Este pe 26 octombrie, iar toamna este anotimpul meu preferat.

| UrsuletssDePlus a răspuns:

Si a mea la fel pentru ca de Craciun este si ziua mea happy

| Resurrection a răspuns:

Craciunul pe departebig grin