| 211wasgnij a întrebat:

Care inghetata are cele mai putine calorii?

Răspuns Câştigător
| Morenita a răspuns:

Inghetata Nestea de la Nestle are cele mai putine calorii doar 89 fata de celelalte care au si 200 de calorii.Si e si foarte buna.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Iceberg. Este 99% apa, 1% saruri si nu are nici o calorie. laughing

| cristi202 a răspuns:

Cea pe care nu ai mincat-o niciodata!happy

Răspuns utilizator avertizat
| TheCritic a răspuns:

Aia pe care nu o manancitongueCred ca aia de la nestle, de fructe...habar nu am.

| Cronki a răspuns:

Cea la care nu ravnesti! big grin

| Pebbles a răspuns:

Iti poti face singura inghetata acasa cu putine calorii, daca adaugi suc de fructe la congelator.E destul de buna si are putin caloriiwinking fundita?big grin

| Troll_5705 a răspuns:

Cea cu lapte si ciocolata are cele mai putine calorii, din cauza carbohidratilor peritonitici alcatuiti din falangelice si matraulite.