| karminuta a întrebat:

Care sunt primele semne ale unui baiat ce te place? Dar ca nu te mai place sau ca nu te place?

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Cand te place: se uita la tine cu insistenta, te baga mereu in seama, te face sa razi, vorbeste mult cu tine, cu orice ocazie.
Cand nu te mai place: nu mai vorbeste asa mult cu tine, nu te mai priveste, daca vorbiti, o sa vorbiti doar lucruri de gen:"buna, ce faci?".
funda?happy

2 răspunsuri:
| mihaibr11 a răspuns:

Eeee.cand te place ii mai creste o mana, mai deschide un ochi in frunte.