| Gilberto a întrebat:

Cat este necesar sa ai penisul (cm), pentru a excita o femeie?

7 răspunsuri:
| any_1988 a răspuns:

Voi baietii sunteti obsedati sa aveti cati mai multi centimetri...

Cand o sa intelegeti ca nu conteaza marimea?

| nustiunustiu a răspuns (pentru any_1988):

Ma enervez de fiecare data cand vad ca unele tipe spun ca "pe noi fetele nu ne intereseaza marimea"! Pai voua v-ar placea sa faceti sex cu unul care o are de 5 cm? Unui barbat i s-a taiat din greseala penisul la o operatie (mai demult a fost dat cazul si la TV) si sotia l-a parasit... oare din ce cauza?

Voi fetele spuneti ca noi barbatii suntem obsedati dupa centimetri dar voi fatele care sunteti obsedate dupa slabit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a o excita 40 -70 de cm, pentru orgasm 18-19 cm big grin

| mickeye a răspuns:

De fapt, 6 cm sunt de ajuns...

| DomnulSarma a răspuns:

Cam 13 cm (Penisul unui adult variaza intre 14 si 16 cm)

| ايرينا a răspuns:

Dc? te intereseaza?laughing

| adamrazvan a răspuns:

Nu o sa saturam femeile noi nu ai vazut ca au inceput cu caii apoi noi barbati nici de excitat nu mai suntem buni ia-o cu parul poate asa dalaughing