| fffddffd a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre băieții cu penisul foarte mare? Chestia asta cu băieții și penisul mare este la fel ca în cazul femeilor cu sânii mari/frumoși, în sensul că dacă pe noi, băieții ne excită o femeie cu sâni mari tot așa este și în cazul vostru, vă excită/incită mai mult un băiat frumos care are cu penis mare?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Convingerea ta tinere este absolut gresita in ambele privinte. Nu orice sani mari sunt si frumosi si din acest motiv sunt multi barbati care NU admira ''ugerele'' (tatele laughing) ci din contra, chiar le considera dezgustatoare, si te asigur ca aceasta concluzie, apreciere, este valabila si in cazul unui numar chiar insemnat de femei, bineinteles ca in cazul acestora, observatia se refera la....marimea penisului. big grin

| sofisis a răspuns:

Nu. Nu e valabila. Dar daca e mic rau e dezamagitor laughing

| fffddffd explică (pentru sofisis):

E dezamăgitor pentru el sau pentru tine? laughing

Răspuns utilizator avertizat