| danielpop09 a întrebat:

Cateva subiecte de discutie cu o fata pe care o placi?

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Ea, parul ei, pantofii ei, posetele ei, sesiunile ei de shopping, hobbiurile ei, animalutul ei, etc.
oricine vorbeste mai relaxat despre sine, si te si considera un interlocutor pe cinste.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy auzi dar tu crezi ca te duci cu lista la fata ca la piata? iti faci fituici?smug iti va veni pe moment ceia ce vrei sa discuti si sa ii adresezi fetei, tu crezi ca te duci la ea si intri direct in discuti aprinse? nu, fii normal, nu timorat, naturaletea si simplitate fac sa fie apreciate de o fata, si sa nu vorbesti prea mult, nu cred ca ii place la vreo fata un barbat sa vb mult si prost, cel pitin eu urasc acest aspect...pa pa si succes la fetewinking

| DruggedCandy a răspuns:

Poti vb despre ea si ceea cei place sa faca dar te rog nu ii face un interogatoriu noua nu ne place astatongue ai putea sai pui o intrebare sau ceva care sa o faca sa fie interesata de o discutie gen: "abia astept urmatoarea excursie as vrea ca toti prietenii mei sa fie acolo" apropo fii cat mai relaxat :*:")...:::fundita:::?

| Confucius a răspuns:

Cele mai bune subiecte pentru a vorbi cu o fata :

-Ce parere ai despre moda?
-Ce parere ai despre copii?
-Ce ai face daca ai afla ca vei muri intr-o luna?
-Crezi ca este bine sa ajuti oamenii? ( Desigur ca va spune "Da" )
-Aa, si cum ai planui sa-i ajuti? ( schimba repede subiectul daca ea devine confuza sau reactioneaza ciudat )
-Ok, fii atenta : Daca ar fi sa-ti indeplineasca cineva 3 dorinte, cu conditia sa le spui in doar 30 de secunde, care ar fi ele?
-Care crezi ca este cel mai frumos lucru? Sarutul? Imbratisatul? Sau?
-Ti-e frica de fantome? Cat de tare?
-De cine ti-e frica mai tare, zombii, vampiri, spirite sau varcolaci?
-In care colt al lumii ai vrea sa-ti petreci viata, si de ce?
-Care este locul cel mai potrivit pentru a creste copiii?
-Care crezi ca este mai bun :
Muzicianul sau scriitorul?
Tigrul sau ghepardul? ( si nu ma refer care dintre cei doi are pielea cea mai potrivita pentru posete )
Ceai sau cafea?
Rock sau house?
O calatorie lunga sau o dupa-amiaza de barfe?
Apusul sau rasaritul?
Lacul sau raul?
Banii sau iubirea?
Ciocolata sau inghetata?
-Cum este viata ta? Vesela sau trista?
-Ce parere ai despre dragoste?
-Care este trupa ta preferata? Sau artistul?
-Cand ai plans ultima oara?
-Ce vrei sa devii in viata? ( intra in intrebarile psihologice )
-Care este culoarea ta preferata? Suna gay pentru un baiat daca ii place rozul sau movul?
-Ai catei?
-Ce inseamna viata pentru tine?

-Care este lucrul la care te pricepi cel mai bine?
-Crezi ca esti o buna ascultatoare sau o buna vorbareata?
-Cum arata barbatul perfect in viziunea ta?
-Ce urasti cel mai mult la un om?
-Povesteste-mi despre prietenii tai.
-Cine este persoana care iti scrie mereu pe Wall pe Facebook?
-Daca toata viata ta s-ar putea canta intr-o singura melodie, ce instrument ai alege? Chitara, vioara, pian?
-Ai luat lectii de dans cand erai mai mica?
-Iti place sa mergi la petreceri? ( daca da ) Cat de des?
- Povesteste-mi despre persoana pe care o urasti cel mai mult. ( daca ea evita ) Ok, este baiat sau fata? (daca este baiat) Baiat deci, hmm… fostul iubit? Cel care acum te suna incontinuu, nu? ( daca este o fata) Fata! Hmm, probabil fosta cea mai buna prietena?
-Cate secrete ai? Le poti numara?
-Stii cum sa tragi cu o arma?
-Consideri ca reptilele sunt incredibil de urate sau incredibil de dragute?
-Ai palmuit vreo data un baiat?
-Ce meserie doresti sa practici in viata?
-Care este sportul tau preferat?
-Consideri ca fotbalul este un sport practicat de gay, care se alearga unul pe altul in pantaloni scurti si care lovesc mingea la intamplare, doar pentru a amuza spectatorii?
-Care crezi ca este cea mai grozava tinuta de vara?
-Cat de important ar trebui sa fie stilul vestimentar, atat pentru barbati dar si pentru femei?
-Cine crezi ca ar trebui sa plateasca sucul? Baiatul sau fata?

| OanaSimpluu a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti tongue.
fetelor le plac baietii naturali happy.
intreab-o ce lucruri nu suporta sa auda de la cei din jur. ce detesta cel mai mult. ce lucruri adora sa faca. hobiile ei. happy succes.