| andreutza217 a întrebat:

As avea nevoie de cateva subiecte de discutie cu cea mai buna prietena! Va rog!
Dau funda! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Err a răspuns:

Vorbiti despre muzica sau seriale care va plac, imagini haioase de pe net sau articole interesante pe care le-ai citit, carti sau filme. Incearca sa o faci pe ea sa vorbeasca cat mai mult, pune-i intrebari. Tuturor le place sa vorbeasca despre propria persoana, iar daca sunt ascultati se simt confortabil. Sper ca a fost de folos raspunsul meu.