| snoofy a întrebat:

Subiecte de discutie cu o fata?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu iti trebuie discutii, ci sa fii tu insuti, si sa stii niste "reguli" de baza:
1. Respect-o, asta e prima si cea mai importanta.
2. Ascult-o cand are ceva de zis, fara sa o contrazici, ci incurajand-o, ea iti spune acele probleme ca sa o incurajezi, nu ca sa o critici.
3.Atunci cand ea are o problema, ajut-o, nu ii da sfaturi, daca poti.
4.Fii tu insuti, fata ta adevarata este mult mai importanta decat masca pe care vrei tu sa i-o arati fetei comportandute diferitwinking
Succes cu fatatongue

5 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Spune-i ca e frumoasa, si mai spune-i odata, tot timpul o sa para ca e ceva nou happy

| bd3x73r a răspuns:

Nu putem sa iti dam noi subiecte, cauta singur vedeti ce aveti in comun si vorbiti despre lucrul ala. Bafta!

| Eusicamatat a răspuns:

Nu stiu cam ce tiar placea tie fii u ansuti cu o fata

| kriystina19 a răspuns:

Tot ce vrei atata timp cat nu folosesti vorbe vulgare sau de prost gust care pot stanjeni unele fete si sa te creada mitocan.

| Tudor_Florin_1990 a răspuns:

Presupun ca esti baiat. Pai depinde mult de fata. Nu poti veni cu un manual de discutii si sa incepi. Poate fetei respective nu ii plac niciunul din subiectele tale. Incearca sa vezi ce ii place, ce interese are si vino cu ea pe aceeasi unda. In ziua de azi, majoritatea prefera subiecte de barfa gen: ala mai e cu aia? ala a facut sex cu aia? Cam totul se bazeaza pe discutii derivand de la sex, prietenii, barfe, etc. Dar sunt si fete cumsecade, care prefera subiecte interesante, chiar stiintifice. Sa nu intru in detalii, studiaza putin fata si vezi ce ii placewinking