| ruzycciocolata a întrebat:

Ce as putea sa ii iau cadou mamei mele? Sau sa fac de mana, ea zice ca nu vrea nimic?

6 răspunsuri:
| carmen13 a răspuns:

Poti sa faci un globulet personalizat cu voi doua...o sa-l pastreze ca pe cel mai de pret cadou.garantathappy

Răspuns utilizator avertizat
| jwrules a răspuns:

Da...si mama zice la fel.Tu poti sa ii faci ceva de mana ca o bratata,origami(daca stii)sau o compunere/poezie/poveste sau daca ai banuti la pusculita poti sa-i cumperi o rochie draguta,un glob personalizat,un ursulet personalizat,o pereche de pantofi, un lant frumos, o oja sau chiar o carte.Eu daca m-as pune in locul tau i-as cumpara un lantisor care daca il deschizi este fotografia ta...happy sau ii pozi face o poezi f.f.f. fdragutza pup

| LunaAlbastra a răspuns:

De obicei mamele zic asa. poti sa ii faci ceva de mana pentru a-i demonstra ca iti pasa de ea si ca ti-ai luat timp pentru cadoul ei sau poti sa ii cumperi un cadou. eu de obicei ii iau cate un parfum[ la altceva risc sa nu-i placa] happy

| SRaresG a răspuns:

Sau ai putea spune cat de mult o iubesti facandu-i ceva din inima.O compunere sau un cantec scurt dar sa nu fie ceva prea materialist.

| Dyana03 a răspuns:

Pai mamele in tot timpul incearca sa isi linisteasca copii ca nu le trebuie nimic.Dar sa stii ca in adancul inimii s-ar bucura enorm dacaar vedea un cadou cat de mic dinm partea ta ti-as sugera sa ii faci tu ceva de mana sau sa ii cumperi un lantisor sau un inel de argint(a si la lantisor ar fi frumos sa o ajuti sa si-l puna la gat )(sau sa il pui la gat surpriza sau inelu' la fel. Funda te rog