| pokemonfan2000 a întrebat:

As vrea sa-i fac un cadou mamei mele. Ce i-as putea oferi?

Răspuns Câştigător
| p1nk a răspuns:

Incearca o caciula, o palarie. O geanta sigur i-ar placea, cui nu?
Eu mamei mele i-am luat o pereche de manusi elegante daca tot vine frigul

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ei bine, oricat de bine ne-am cunoaste mamele, se poate intampla sa ramanem in pana de idei atunci cand vine vorba sa le cumparam cadouri. Ce putem sa ii cumparam mamei? Tu ce dar ii vei oferi?
Avand in vedere faptul ca mama este una dintre cele mai importante persoane din viata noastra, cadourile pentru ea trebuie sa exprime multa dragoste. Cu siguranta, te simti mai linistita atunci cand stii ca le-ai ales cu grija.
Noi iti oferim cateva sugestii de daruri care ar putea-o bucura pe mama ta. Impartaseste-ne si parerea ta! Ce altceva i-ai putea oferi mamei tale?
carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular
manusi din piele
telefon mobil
aparat foto digital
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
port carti de vizita
glob zapada
masa la restaurant pentru parintii tai
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)
Iubit / sot
Mama
Tata
Frati
Surori
Bunica
Bunicul
Soacra

Sursa:eva.ro

| WiPi a răspuns:

O imbratorase calda si sa-i spui un te iubesc din toata inima big grin restul nup mai conteaza happy

| iiGabytsa a răspuns:

Cred ca tu esti singurul cadou posibil...si dragostea ta cred ca e destula incat sa o bucure.si esti cel mai frumos cadou posibil pe care si l-ar dori o mama!

| Rosela a răspuns:

Depinde ce gusturi are. Eu de ziua ei i-am facut cadou o felicitare si o bratarica facuta manual. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| wendy434 a răspuns:

Fai ceva din mana da manual 1.este exclusiv fiind facut(e) de tine 2.este un dar frumos fiindca esti fetita ei 3.nu dai bani plus ca lucrurile facute manual au o semnificatie mare. Funda?