| danseanavictoria a întrebat:

Ce ati face daca ati avea un iubit marinar si nu var contacta cu lunile dati mi un sfat va rog si el e arab

Răspuns Câştigător
| shtephan a răspuns:

Daca credeti ca iubirea voastra nu are limite si aveti incredere unul in celalalt, inseamna ca totul va trece cu brio si va veti revedea. Nu exista alte cuvinte de motivare. Numai bine.winking

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Daca as fi fata, mi-as cauta altul care sa stea langa mine.

| Crisstina a răspuns:

Asta nu se poate numi relatie. O relatie adevarata e atunci cand simti calcura si sprijinul celui de langa tine.In schimb, in aceasta relatie nu exista asa ceva. Eu in locul tau nu m`as mai gandi atat de mult la el, stii... "ochii care nu se vad, se uita". Mai bine mi-as gasi un baiat care sa fie alaturi de mine, sa nu mai fiu nevoita sa suspin de dorul celuilalt care, desi mai mult ca sigur ar putea sa ma contacteze, nu o face. Asta nu e relatie... Daca intr-adevar te`ar iubi si nu prea are cum sa te contacteze, eu zic ca ar ar incerca sa ia legatura cu tine prin toate mijloacele.

| ionutz_3878 a răspuns:

Daca il iubesti te-as sfatui sa tii legatura cu el la telefon. daca nu cauta pe altul.
sper ca te-am ajutat pup:*

| ComanGrozavu a răspuns:

Apelezi la gigolo italiano 800 $

| AlexandrA_6862 a răspuns:

M`as gandi ca nu poate sa ma sune mereu din cauza meseriei dar as vb cu el si am hotara sa vb macar o data la 3 zile...si daca e arab legile la ei sunt mai complicate big grin