| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu am iubit arab si ma tot alinta cu vacuta mea si cu te iubesc vacuta mea? ce vrea sa insemne?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te alinta.Esti un lucru sfant pentru el.

| mona a răspuns:

Eu cred ca te iubeste cu adevarat

| MasterOfDisaster a răspuns:

Presupun ca este un alint obisnuit pentru el. Tinand cont de faptul ca vaca este considerata sfanta in tara din care provine ma gandesc ca e ceva dragut.

| casandra2222 a răspuns:

Nu nu sunt grasa, ba chiar din contra am 1.61 si 49 de kg si sani i am potriviti

| KristalPop a răspuns:

În ţările astea islamice, musulmane, vaca e considerată animal sacru, sfânt.
Cred că e doar un alint.

| Tyysonn a răspuns:

Poate e o aluzie la faptul ca esti grasuta, sau ai ugerele mari. esti?
Funda?

| Octavian003 a răspuns:

Vaca e animal sacru in zona aia a planetei, te iubeste mult.