| ShamelessQboy a întrebat:

Ce ati face dacă ați fi intr-o relatie cu o fata căreia îi place sa aiba relații intime si cu alti băieți?
O iubesc mult si nu pot sa ma despart de ea, mai mult mi-a cerut sa o accept asa cum este dacă o IUBESC!
Ce ar trebui să fac, recunosc sunt cam gelos!

Răspuns Câştigător
| AndreiWeisz a răspuns:

Nu vad nicio problema in asta, ar putea sa fie o relatie mai open-minded. Sunt de parere ca o relatie nu se rezuma doar la sex, prin urmare faptul ca ea ar putea sa aiba si alt partener sexual nu este o problema, atata timp cat si tu poti face asta.

| ShamelessQboy explică (pentru AndreiWeisz):

Asta este adevarul, ea este o persoană foarte libertină, deșteaptă, iubitòare. Problema e la mine in mentalitatea mea, faptul ca aduce băieți mul mai dotați si mai bine făcuți ma făcuse sa devin gelos fără să îmi dau seama, nu nu concepem ca altcineva ar putea sa o satisfacă sexual mai bine ca mine, cumva eram gelos pe fericirea ei! dar din fericire am cam realizat asta si acum ne este mult mai bine. Ea imi ofera tata libertatea si incarca sa ma educa si pe mine sa ma pot bucura de ea.
Este doar un joc care devine plăcut dacă înțelegi regulile, si nu te implici emoțional, o admir pentru ca stie sa se controleze perfect, pentru ea ceilalți sunt doar niste gigolo necesari in joc.
Nu ma minte nu ma exclude ă reusit sa ma convinga sa o facem in 3, adevarat după regulă ei cand este între doi băieți ai place sa fie sefa cuiva evident eu trebuie sa fiu acela fiind cel care o cunoste si intelege mai bine, este fantezia ei si trebuie sa o respect dacă o iubesc.

45 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sai tragi una peste fata si sa pleci. mai bine nu da in ea si spune-i ca e curva nu poti trai asa flacau. Laso

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Daca iti zic cum esti mi-e ca te superi, incalc si regulamentu!
Si cum naiba sa-ti zica sa accepti daca o iubesti?
A vazut ea ceva slab la tine de isi perimite toate astea.
Dar nu prea ma mai mira, am vazut cum sunt majoritatea baietilor din ziua de azi.
Pune punct si nu mai fi asa bleg pe viitor!
Si incearca sa ai o atitudine mai dominanta, nu una de fetita.
In caz contrar, te vor juca si altele pe degete.

| ShamelessQboy explică (pentru ROB3RT89):

E simplu sa spui pune punct când iubești pe cineva

| Adry05 a răspuns:

Asta e maxim de vrajeala, pur si simplu nu tine la tine si ii place sa se arda cu altii. Esti cam luat de prost in situatia asta.

| ShamelessQboy explică (pentru Adry05):

Cand aduc in discutie problema asta ea vine cu tot felul de argumente, încercând să îmi arate ca, de fapt eu sunt gelos. Undeva cred ca a fost si greșala mea, de la început de cand ne-am cunoscut ea mi-a zis ca nu accepta oamenii geloși, si eu i-am zis ca nu sunt, si nici nu cred ca sunt exagerat de gelos!
Ea zice ca ea nu este deloc geloasă dar ca ma iubeste, chiar ă si incercat sa imi demonstreze aducandnd de si la ziua mea o buna prietena a ei sa fac sex cu amândouă! Intuise ea ca imi cam place cum arată prietena ei. Bineinteles ca am refuzat mai ales ca nu vreau sa-i stimuleze mentalitatea asta prea libertină!
Sa nu mai mentionez ca eu nu am inselat-o niciodată de cand suntem împreună

| Adry05 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Si cu tot ce ai zis mai rau mi-ai intarit impresia ca te ia de prost. Aia cu argumentele de fapt e incercarea ei de a te lua si a te intoarce ca sa ai impresia ca ca tu gresesti. Deci te mai si manipuleaza pe langa ca te ia de prost, super femeie ti-ai gasit, ce sa zic. laughing

| ShamelessQboy explică (pentru Adry05):

Ași vrea sa cred ca nu-i nimic adevarat din ceia ce zici, dar pe undeva iti dau dreptate cand stau sa ma gandesc la cat ma umileste cand isi aduce cate un gigolo

| nebunu894 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Frateee.esti atat de norocossss.cum sa zici nuu.dmn omoarama.

| ShamelessQboy explică (pentru nebunu894):

Degeaba mulți dintre cei care au comentat m-au criticat, fără macar sa ne cunoască!
Fata asta este bogată, deșteaptă și frumoasă in draci!
Doar ca este cam hiperactiva sexual si nu imi pare rau ca ma trezeste dimineață gadilandu-ma cu sânii sau păsărică pe la nas, si mai ales cand e pe stop cu un oral pe cinste, se trezește inainte sa ajunga menajeră, cfeluta o pregătește ea o aduce la pat!
În afară de faptul că din când în când aduce cate un gigolo sa o facem in 3, tipa e bi si adesea aduce si pasarici sa o facem in 3, avem o viata sexuală cum nici in filmele xxx nu ai sa vezi, adesea ma ustura puta si ma dor ouăle de atâta frecat si supt!
Si nu doar in pat este așa, e dinamică in general, de când sunt cu ea mai bine de doi ani nu pot sa zic ca a existat o zi sa ma plictisesc!
Adică dc mi-asi dori o mironosita pentru care sexul este un subiect tabu!?
Fata e foarte nebunatica si relaxată si are si multe prietene la fel, uite un mic exemplu; alaltăieri luam cina la restaurant cu un cuplu de prieteni apropiați și încă 3 tipe prietene de ale ei tot niste nebunatice si ele, din una in alta si-a adus aminte sa se laude ca de curând mi-a pus un piercing in penis s-au adunat toate 5 in jurul meu si au insistat să îmi scoată penisul sa vada! Lol a teebuitbsa le las!

| Kaℓi a răspuns:

Nu va potriviti. Ori accepti o relatie deschisa si stilul ei de viata, ori va despartiti. Sau mai poti astepta, poate se plictiseste big grin

| ShamelessQboy explică (pentru Kaℓi):

Cand iubesti cu adevarat pe cineva înveți să te potrivesti cu persoana respectivă, asta fac si eu acum!
Pana la urma este un om liber si nu ar trebui să încerc sa-i ingradesc libertatea doar pentru ca eu o iubesc, si ea ma iubeste si este gata sa imi accepte orice fantezie in limitele distractie, deci ma conformez!

| RAY a răspuns:

Ce ati face dacă ați fi intr-o relatie cu o fata căreia îi place sa aiba relații intime si cu alti băieți?

as fi pestele ei, daca tot face macar sa produca banii, cum sa isi imparti iubita cu tot orasul ce relatie e asta? daca te iubeste nu te inseala cu alti, du-te si tu la altele sa fiti la egalitate macar

| Drimmero a răspuns:

Aia isi cam bate joc de tine, stiu ca e greu sa te desparti de ea,, partea sentimentala o cere, dar ratiunea ar trebui sa primeze aici,, aia si-o trage cu cine apuca iar tu sa suferi? Nu e ok deloc... are balta peste, asta e un sfat ca de la barbat la barbat.

| ShamelessQboy explică (pentru Drimmero):

Poate exista cineva care a trecut printr-o situație similară si au găsit o rezolvare favorabilă, fără să se despartă!
Despărțirea este foarte simpla dar și foarte grea atunci când iubești cu adevărat

| Drimmero a răspuns (pentru ShamelessQboy):

E adevarat ce zici tu ca e greu sa te desparti de gandul ca persoana iubita nu poate sa mai fie impreuna cu tine,, dar mai ales sa se intample si asta. Daca era una care merita sa-i acorzi sanse, mai ziceam, dar ea te insala, mai si zice ca vrea libertate, ce usuratica penala este, scuza-mi limbajul,, dar asta deduc eu.

| ShamelessQboy explică (pentru Drimmero):

Nu stiu ce sa fac, sa stii ca in afara de "defectul " asta este o persoană minunata, oricine o cunoaște o lauda. Poate eu ar trebui să îmi schimb mentalitatea

| relian a răspuns:

Tu esti sincer acum cea mai slaba persoana are mi-a fost dat sa vad in viata mea, pe bune, exemplar ca tine nici in filmele alea SF nu am mai vazut.Sincer esti de cartea recordurilor laughing
Esti picat din Luna acum si nu mai sunt femei pe pamantu asta?laughing Sincer daca ai fi fost in fata mea si ai fi spus chestiile astea tias fi tras palme frate de te zapaceam laughing

| ShamelessQboy explică (pentru relian):

Spui asta pentru ca nu stii cum este sa iubesti cu adevărat!
Cand iubesti pe cineva esti dispus sa faci multe sacrificii pentru persoana iubita, nu cred ca este bine sa fiu egoist si sa ma gandesc doar la mine.

| relian a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Omule cred ca esti pe alta planeta pe bune.Aici nu-i vorba de sacrificii, e vorba de pornografie laughing tu cred ca nu te auzi ce spui.Sincer eu nu as fi avut curajul macar sa vin sa spun chestiile astea pe aici si anume ca iubita ta si-o trage cu cine apuca.Una e sa fi gresit odata,da acolo poti sa spui frate a gresit,a trecut, am trecut peste bla bla, dar cand ea cu asta se ocupa zilnic sau chestiile astea i se par normal, tu esti cam depasit de situatie.
Eu cred ca tu nai mai vazut femeie in viata ta si de aici ce faci tu, dara ce faci tu se numeste bataie de joc, adica iti bati joc de tine tu singur laughing bafta si apropoo daca vin pe acolo poate fac si eu o tura cu iubita ta ce spui?laughingSigur no sa te superi ca o iubesti laughing

| ShamelessQboy explică (pentru relian):

Stai tu pe planeta ta prietene!
Frustrați ca tine nu au ce cauta pe planeta noastră!

| relian a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Pai de ce is frustrat cum zici? Scuze daca tea deranjat ce am zis, eu mi-am spus parerea, deci fiecare e cu parerea lui nu crezi? Omaneii is diferiti, gandesc diferit, vad lucrurile diferit etc.Bine ca toate au o limita iar ce am zis e ceva anormal in societatea noastra, dar na mai sunt si exceptii.In sf la fel eu am zis ca daca as fi patit asa ceva nu as fi venit sa expun public ce mi s-a intamplat pentru ca risc sa se rada de mine.
Daca tu consideri ca e ceva normal ca sa iti duci iubita la monta, scuze la cum sa-i zic sa-si faca placerile cu altii, nu stiu mie nu mi se pare absolut deloc ceva normal.Nici in lumea animala nu se intampla asa ceva, dapai la noi care vorba aia avem constiinta stim ce facem etc.Ok daca crezi ca merita sa iti bati singur joc de tine fa ce crezi, dara sa am parerea mea eu zic ca am dreptu, iar tu trebuie doara sa scrii ce ai scris fara Frustratii ca tine, restul ar fi fost ok. Daca vrei sa stii adevaru alege la intimplare cati oameni vrei tu de pe strada si intreabai daca ei ar face ce faci tu, iar daca cei mai multi zic ca tine aunci jos palaria o sa recunosc ca eu is ala anormalu.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca lala tine e problema ca esti gelos ci la ea ca face asta cum naiba sa nu fi gelos cand ea se intinde cu toti.
Mai bine ai incerca sa ti-o scoti din cap in loc sa faci calcule sau sa te gandesti de ce oare face astaun simplu bani, nu ii pasa, ii place....crezi ca merita o persoana care nu poate renunta la una din cele enumerate pentru tine ca o iubesti?

| anonimg a răspuns:

Trebuie sa renunti la ea, pentru ca problema este grava. Pentru ca daca accepti o relatie de felul acesta, vei fi depersonalizat. Tu nu vei mai fi barbat nici in ochii tai si nici in ochii acetei fete, nici in ochii oamenilor. Iar greseala aceasta o vei regreta pentru tot restul vietii tale; iar timpul pentru repararea ei nu il mai poti da inapoi.
Eu iti spun: daca o iubesti pe fata aceasta, vei renunta la ea. Si asta si pentru binele tau, dar si pentru binele ei. Pentru binele tau am explicat mai sus. Pentru binele ei este ca nu va mai avea unde sa se duca atunci cand ceilalti baieti vor renunta la ea. Si vor renunta pentru ca nimeni nu va sta multa vreme cu o fata usuratica. Si daca ea nu mai are "spatele asigurat" (daca nu te mai are pe tine), isi va da seama ca felul ei de vietuire o va duce la ruina.
Mai mult, daca o vei lua de sotie, in clipele grele din casnicie va face si ce a facut si mai inainte; iar tu ii vei aduce aminte de cum a trait ea astazi. Si ce relatie va fi aceasta? Una de care oamenii vor privi cu mila si compatimire.
Si mai mult, trebuie si ea sa te iubeasca; si trebuie sa dovedeasca in mod practic lucrul acesta.
Dragostea ta pentru ea te va duce la ruina. La fel ca in medicina: ca sa salvezi trupul pana la urma trebuie sa amputezi membrul respectiv. Chiar daca vorbim in felul acesta, fata poate sa fie salvata. Vei mai avea o sansa si vei putea salva relatia numai daca vei renunta la fata, pana cand va dovedi ca si ea te iubeste.
Daca nu va dovedi lucrul acesta, atunci trebuie sa renunti la ea pentru totdeauna. Trebuie sa privesti lucrurile mai departe: familia ta, copiilor tai le va fi rusine cand vor iesi in lume cu o astfel de mama.

| RainmakerX a răspuns:

Esti orbit de aceasta persoana.

Nu te supara ca-ti spun asta dar din cate am dedus esti un baiat care sta ok cu banii iar baietii care au situatii materiale de genul *eventual si un fizic bun* sunt usor manipulati de persoanele de genul.

Esti un baiat cu principii, este normal sa fii gelos. Cui naiba ii place sa imparta? Totusi, asta se aplica si invers.

Gandeste-te numai. Daca te iubeste atunci ea nu ar fi geloasa?
NORMAL CA DA. Daca este adevarat ca ti-a adus acea prietena atunci e o relatie vai de capul ei, bazata mai mult pe "beneficii".

Eu as zice sa fii mai atent la detalii. Poate ca la suprafata iti spune ca te iubeste dar daca te-a ales doar pentru ca esti vazut bine in societate si esti un baiat ok? Nu conteaza ca are si ea bani si toate calitatile posibile. Ce e in plus nu strica.

Asta poate sa fie o mare manipulare. Iti spune ca te iubeste si pe la spate o face cu altii. *sau poate chiar si fara sa se ascunda daca ai aflat deja asta *

Crede-ma, cel mai usor lucru cu putinta este sa minti o persoana care are o parere foarte buna despre tine. Este mult mai greu sa-i minti pe cei care nu te plac caci ei se indoiesc de majoritatea lucrurilor pe care le spui.

| ShamelessQboy explică (pentru RainmakerX):

Nu ma minte, nu se ascunde, este chiar o persoană foarte sincera si iubitoare, doar ca a primit o educație diferită de a noastră, are alta mentalitate si concepții despre viata, pentru că nu sunt exact ca cele de la noi, nu înseamna ca sunt greșite. Nu ar avea nici un interes sa stea cu mine dacă nu m-ar iubi. Greșala ă fost ă mea de la inceput pentru ca m-am grăbit sa-i cer sa fim împreună, fără să aștept să o cunosc bine, si nici nu-i dădeam atenție când ea imi spunea le luam in glumă si mai apoi sa ma surprindă! Fara sa imi dau seama am început să devin gelos văzând că iubiții pe care-i aduce sunt mult mai dotați si mai bine făcuți eu nu concepem ca altcineva ar putea sa o satisfacă sexual mai bine ca mine! Dar pentru ea chestia asta este doar un joc care începe si se termina acolo in dormitor si nu afectează cu nimic restul relatiei. Asta e plăcerea ei îi place sa joace rolul de sefa între bărbați asa cum si noi bărbaților ne place cand o facem cu 2 femei, ne place sa le dam ordine sa le punem sa ne satisfacă tot felul de plăceri sexuale etc. Partea cu care imi vine mai greu să mă acomodez este faptul că în timpul jocului pe mine ma alege sa fiu acela care executa sarcinile mai grele si mai înjositoare se comporta ca o profesoară aspra, de celălalt băiat zice ca e musafir si trebuie sa-l respectăm. Dupa ce se termina joacă devine iar cea mai atentă si iubitoare cu mine, nu stie cum sa imi mai mulțumească, zice ca jocul asta-i place mult si o face sa se simtă fericită și ar dori să facă la fel si pentru mine chiar ă incercat sa imi aduca si alte fete sa incercam in 3.
Si eu ma bucur pentru ea cand vad ca ceva îi place si nu cred ca e bine sa fiu gelos pe fericirea ei, deși mai sunt recunosc!
Adevarat ca la capitolul libertate am fost foarte diferiti la inceput acum pot a zic ca 80% m-am remodelat si eu, o iubesc mult si cred ca e normal sa-i accept si sa fac ceia ce o face fericită.

| GoldenZenith a răspuns:

laughing nu s-au terminat fetele ca sa stai ca fraierul după una care, scuza-ma, e o curvuliță. Nu îți dă și ție de gândit treaba asta cu nimic? Tu o iubești, dar cred că ea nu prea o face. Sa nu mai spun, doamne ferește, că poate veni cu cine știe ce boli la tine si, așa ca și chestie, ție îți place să o săruți pe una care e îmbâcsita de s*erma?

| ShamelessQboy explică (pentru GoldenZenith):

Ași dori sa inteleg de ce face asta, poate eu gresesc pe undeva dar nu stiu unde si ce ar trebui să repar.
În afară de faptul că face chestia asta pot sa zic ca este o fata perfectă, dar in acele momente parcă devine alta persoana, mai arogantă față de mine, si dupa se comportă de parcă nimic nu s-ar fi întâmplat! Sincer nu vreau sa o pierd!

| GoldenZenith a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Unde să greșești? Faptul că vaginului ei îi place sa alerge din floare in floare nu este o greșeală a ta. Nu te mai învinovăți pe tine pentru prostia ei și nu ii mai cauta scuze. Sunt sigură că te manipulează de ai ajuns în așa hal încât să accepți chestia asta a ei și să te gândești că problema e tot la tine. De ce nu vrei sa o pierzi? Ce îți oferă ea? Revino cu picioarele pe pământ, că nu este ok ceea ce faci.

| ShamelessQboy explică (pentru GoldenZenith):

Nu vreau sa o pierd pentru ca pur si simplu o iubesc mult mult de tot

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Am trecut prin asa ceva. Mai exact, m-am trezit cu 'femeia' altuia, atarnata de gatul meu. S-a comportat in asa fel, ca m-am indragostit de ea, dupa care a inceput sa devina persoana pe care o descrii si tu: aroganta cand umbla prin alte pwli, simpatica cu mine o zi din 4, iar 3 ma enerva, de imi venea s-o fac colet si sa o trimit la vitrina. Colac peste pupaza, ea ma iubea, in felul asta. Femeile astea se numesc nimfomane, si sunt un focar de infectie (la figurat, eventual si la propriu). Eu m-am detasat incet-incet (si foarte greu) de ea. Intr-unul din episoadele ei arogante, am batut-o, si s-a intors catelus la mine. Nu mi-a placut unde am ajuns, a inceput s-o dispretuiesc, am reusit sa ies cu altele, moment in care a luat efectiv foc. Ea, aflata intr-o relatie de 2 ani, il insela pe ala cu mine si pe amandoi cu cine apuca, dar facea crize epileptice ca umblam eu cu altele.
Cand m-am simtit pregatit, i-am facut vant, si mi-am luat ca bonus cea mai buna prietena a ei.
Sa nu ai impresia ca a fost mai simplu la mine, cand eram in faza ta, imi dadea (sau imi cream singur) sperante ca o sa am o relatie serioasa cu ea, ca de fapt isi cauta linistea dar a nimerit prost, ca o sa iasa ceva din sentimentele noastre, bla bla bla.
Curvele astea isi fac rau mai ales lor, si daca incerci sa le ajuti, nu faci decat sa te scufunzi in c*cat, mai adanc decat sunt ele.
Rupe-te de ea, in orice maniera. Ea are talentul de a te face sa te simti vinovat, dar acest talent devine inutil, cand ajungi sa nu-ti mai pese.

| ShamelessQboy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Off

| ShamelessQboy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ași vrea sa pot sa fiu si eu asa puternic ca tine sa pot sa iau atitudine!
Dar cand sunt in fata ei pur si simplu ma topesc si cand nu sunt cu ea mor de dorul ei!
Plus ca eu nu concep sa ma port urat cu femeile in general!
Nu stiu cum sa scap de sub vraja ei

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Nici eu nu sunt pro violenta. Insa ea isi folosea toate 'armele' ca sa ma manipuleze, asa ca am folosit si eu ce aveam la indemana, si nu avea ea: musciu'. Nu simt ca am batut o femeie.
Si dupa lesinatura aia, am decis sa ies la vanatoare mai mult, sa aleg eu fetele, nu ele pe mine, cum s-a intamplat cel mai des, pana atunci.
Crede-ma, si eu eram praf fara ea, dar c0iele isi faceau efectul, iar cand o vedeam, o luam la rost pentru comportamentul de 2 bani pe care il avea. M-am jucat mult cu mintea ei, desi probabil eu am fost cel mai 'victima'.
M-am gandit serios, de mai multe ori, sa o bag in portbagaj si sa o scot din judet. Dar, cand simtea ca o iau razna, sarea pe mine si imi trecea.
Inca o iubeam, cand am realizat ca eu, casatorit cu aia, sigur ajung la puscarie.
Vorbesc foarte serios, si nu aveam doar 18 ani.

| ShamelessQboy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

La voi situația era ceva mai diferită!
Cand sunt doar eu cu ea este cea mai blândă pisicuța ma face sa simt fluturi in stomac, problema apare atunci cand isi învia cate un iublt; parcă devine alta persoana e asa arogantă cu mine, îmi spuñe sa respect băiatul ca este musafir si ma pune sa le fac toate nebuniile ce i trece prin cap si crede-mă că e plină de idei, parcă mi-ar face in ciuda ca ma vede gelos! Eu ma cam pierd in fata ei cand o vad asa autoritară, nu am curajul sa-i zic nu. Dupa ce pleca iar devine buna si iubitoare imi mulțumește...
Asa in rest in viata de zi cu zi este o fata extraordinara ajutătoare, face voluntariat pentru copii orfani etc, ma face sa ma gandesc ca eu gresesc si ca asa este ea o persoană foarte libertină, plus ca nu este deloc geloasă chiar ma încurajează sa mai aduc si alte fete.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Nu prea sunt diferente, parca descrii nimfomana cu care m-am incurcat si eu, doar ca eu eram unul dintre 'musafiri'. Nu-ti povestesc cate indura "iubitul" ei, mai ales in favoarea mea. Mi-o aducea acasa in pauza de masa, o lasa si se intorcea la servici.
Si pe mine ma facea gelos si imi spunea "pai gaseste-ti si tu pe una, nu mai sta singur". Dar, cand am inceput sa umblu la altele, avea niste draci cat china, ma suna aproape plangand (de langa iubit), si ma intreba cum mi-am permis sa ies cu X sau Y.
Chiar si la partea de 'voluntariat' seamana, si ea era darnica mai ales cu strainii, dar isi batea joc de apropiati.
La inceput statea cu mine toata ziua, facea pe-a grijulia, venea in atelier si ma ajuta (se si pricepea destul de ok), ca sa termin mai repede si sa am timp de ea. Dupa ce m-a prins in capcana, imi dadea planurile peste cap, nu imi raspundea la telefon, etc. Probabil se razbuna din gelozie. Ba nu, era pur si simplu o curva proasta si nebuna.
Scapa de ea! Nu o sa poti azi, maine, dar asta trebuie sa faci in viitor.

| leapșa a răspuns:

O intrebare pusa la bascalie...

| ShamelessQboy explică (pentru leapșa):

Cred ca doar cei care au trecut prin asa ceva ma pot intelege

| mgtow a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Am patit-o ca tine cand aveam 16 ani. O cunoscusem cand aveam 13 si ea 10 dar am tinut legatura si in timp ne iluzionam sa ne vedem din nou etc. Pe la 24 de ani ma gasit pe net in Facebook si mi-a zis tot despre ea statea cu un individ de 30 apoi dupa cateva zile de vorbe i-am zis ca nu imi trebuie o curva ca ea langa mine si de atunci nu am mai tinut legatura, abia am reusit sa o lamuresc sa ma blocheze in Facebook dar eu o mai vedeam din alt cont. nici acum nu o uit uneori ma gandesc la ea dar eu am decis ca mai bine traiesc singur in "suferinta" si nu mai vreau alta podoaba langa mine. Am schimbat multe femei dar tot nu o uit si ea e curva... inclusiv in Romania umbla cu altii si eu duceam dorul ei in strainatate. Ma centrez mai mult pe servici si realizari materiale asa nu ma gandesc mult la relatii iar asta e bine asta e viitorul banii si singuratatea. Uneori e bine sa ai o servitoare in casa aia iese mai ieftin fata de una care sta pe interes

| ShamelessQboy explică (pentru mgtow):

Mi se pare putin cam bizar ce mi se intampla, pentru că dacă stau să mă gândesc bine si eu înainte să fiu cu ea schimbam femeie după femeie ma culcam cu cine imi plăcea fără să îmi pese ca vreo fata ma iubeste si este geloasă...
Parca ar fi o răzbunare sorții!

| mgtow a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Nu e, problema e de la omenie fiind perversa. Eu ma simt mult mai bune singur stau fara griji fara relatie si prostii din astea

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Sfatul meu,
Renunta, pana la urma vei suferi daca ea va continua si te va lasa balta. Mai bine fara cineva drag decat sa iti franga inima dureros.

| ShamelessQboy explică (pentru Думитреску_Джордж_1994):

Si ea ma iubeste si imi acorda libertate sa fac ce vreau in privinta asta, doar ca are o mentalitate mai diferită, nu este geloasă ca mine!

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Intreab-o de ce nu accepta ce vrei tu (relatiile) si incercati sa ajungei la un compromis

| PuntIle a răspuns:

Cel mai simplu raspuns, du te fa o si tu cu altele daca poti pana cedeaza unu na'