| L3Ny12 a întrebat:

Ce cadou as putea face mamei mele care are ziua in a doua zi de paste? Cadou facut manual!

4 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Ii poti face o felicitare draguta pe care sa o colorezi tu si sa-i scrii acolo tot ce simti si ce vrei sa afle happy sau ii poti face o bratara din bilite sau gasesti tu. Mult succes

| PaulaJy a răspuns:

Buna! Mama ta se pare ca este nascuta o data cu mine, asa ca o sa ma gandesc la ce mi-ar placea si mie. Sincera sa fiu mi-ar placea ca copilul meu sa imi faca o Prezentare Pe Power Point, cu poezii despre mama, cu desene facute de tine pe Paint, lucruri care te deranjeaza la ea ( si eu nu cred ca daca ii vei spune o sa se supere, ba chiar din potriva, o sa se bucure ca ai curaj sa ii spui ce parte a ei ar trebui sa inceapa sa o modeleze. Mamele sunt bucuroase atunci cand isi vad copii facand lucruri pentru ele.
Cum sa ii prezinti toate acestea?
-O iei de mana
-O pupi
-Ii spui ''La multi ani, mami! Esti singurul motiv concret pentru care eu exist! ''
-O aduci in camera in care se afla calculatorul
Te pui langa ea in timp ce vizionati prezentarea. p. s --O poti mangaia usor pe umar, in timp ce va uitati la ''CADOUL VIRTUAL'' oferit de tine. + il poti salva pe un stick, in caz de iti schimbi calculatorul..etc. Sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

| JelliReloaded a răspuns:

Sunt multe lucruri ce i le poţi face cadou. Poţi să îi faci o felicitare, un iepuraş de paste din hârtie, un tablou, un mozaic, o sticluţă cu un desen din sare colorată cu acuarele, o inimioară...

| Liliana_Daniela_Miron_1998 a răspuns:

Fai si tu o lebeda din hartie e cam complicat dar fain succes la multi ani mamei tale