| betty12gold a întrebat:

Ce cadou facut manual credeti ca ar trebui sa ii ofer mamei mele de ziua ei?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ii poti face o mica felicitare croita special de tine, in care ii poti scrie urmatoarea dedicatie:
Sa ploua incet deasupra ta,cu picaturi de fericire,sa fie visul tau un zbor de implinire,povara vietii sa-ti fie car cu sanatate, sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate, sa ai oricand in drumul tau un soare zambitor, sa ai alaturi chipuri dragi si un inger pazitor.
La multi ani, mama!
Eu aceasta i-am scris-o mamai mele dragi acum doi ani si s-a bucurat nespus de mult!
Mult succes!
Pa, pa!

| Mirela77 a răspuns:

O rama de fotografie din margele colorate si flori mici.Este foarte usor ai nevoie de margelute, floricele de plastic decorative pe care le tai individual si un lipici bun sau adeziv, nu folosi aracet pentru ca nu este foarte bun.Mama ta va aprecia codoul si te asigur ca il va pastra toata viata! Spor la treaba!