| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac lui tata de ziua lui?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de cati bani ai si de ce i-ar placea tatalui tau, daca are un anumit hobby ori are nevoie de ceva la serviciu ori acasa, daca ii place un anumit gen de literatura, muzica, film, preferinte pentru imbracaminte, incaltaminte etc. In functie de cele aratate poti sa-i cumperi un cadou care sa-i faca placere si sa fie si util. Succes si numai bine!

| Bebelushaaː a răspuns:

O cana cu "cel mai bun tata din lume" happy

| andrauta a răspuns:

Poi o felicitare facuta de tine parfum de barbati sauo cina romantica cu mama ta la tine acasa poti sa prepari spagheti cu reteta de pe net si daca ai curaj un tort eu am 12 ani si am facut 6 torturi pana acu foarte bune dupa reteta.