| Mosulll a întrebat:

Ce cadou iti doresti sa iti aduca Mos Craciun in aceast an?

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Echilibru. Pace interioara.

| luiza a răspuns:

O galeata de sanatate! si nici macar nu o vreau frumos impachetata! doar sa mi-o aduca!

| unknownn a răspuns:

Eu mi-o doresc pe Xtadelo big grin

| Lilia2621 a răspuns:

Un notebook

| CityOfSatan a răspuns:

In primul rand, fericire pentru ca trec printr-o pasa proasta. Apoi, un telefon si cizme.Tu:*?

| h3r a răspuns:

Pe mama acasă.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Un nou mobil şi o tabletă plus multe dulciuri şi cosmetice.
Pe curând!

| Xtadelo a răspuns:

Draga Mosullle, imi doresc fericire, atat!
Mi-e scarba de astia care-si doresc tablete, telefoane si alte cacaturi ...nu astea te fac fericit cu adevarat.
Si da, stiu ca poate ti se pare ceva stupid si banal si chiar daca nu existi, cred ca in magia Craciunului sau macar un ingeras mic, mic care sa-mi indeplineasca dorinta care pentru multi e nevaloroasa si care, poate... doar pentru mine valoreaza enorm.
Cu drag, un user care bantuie TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Pai sincer eu mi-as dori tot un mobil nou si o iarna foarte frumoasa happy
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, am exact ce mi-am dorit. happy

| blueheart a răspuns:

Sanatate,fericire,timp pentru a putea face oamenii fericiti, iubire, speranta. Si fericire tuturor oamenilor.
Si tie, Mosule, tot ceea ce imi doresc mie.
Sa aveti un Craciun fericit! happy

| spaghetty a răspuns:

Hmmm.Un telefon nou cu wifi si 3glaughing

| nico097 a răspuns:

Buna.Cel mai frumos cadou care sigur majoritatea si-l doreste este sa am sanatate si eu si familia mea.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Inca nu m-am gandit happy

Răspuns utilizator avertizat
| a12 a răspuns:

Un iphone 5

| TeLefonCubĻuştutž a răspuns:

Un mobil sau o tableta, dar as vrea si un bichon

| Andreeacordos a răspuns:

Sa imi public romanul!

| Andreeapoeta100 a răspuns:

Eu imi doresc, ca in aceasta iarna sa pot merge la colindat si sa nu cad pe gheata sa mi se rupa tija din mana, pe care o am din octombrie, cand m-am operat, si daca nu ar fi prea mult as vrea si sansa sa imi pot publica romanul pe care il scriu de anul trecut si care are 23 de capitole cu titlul PARADISUL ASCUNS IN NORI!

| Boss_Sebbi_1997 a răspuns:

Draga Mosule as vrea si eu un iphone5 sau iphone6 si sanatate atat.Va rog mult

| Kolonics_Ingrid_1982 a răspuns:

Pe cineva din trecutstie el